Vecgada akcija “Izgaismo Dobeli”

  • Vecgada akcija “Izgaismo Dobeli”

Опубликовано: 21:02 09.12.2020 Добавить cобытия
No 2020. gada 23. decembra līdz 31. decembra izskaņai, Dobelē norisināsies akcija “Izgaismo Dobeli”.  Akcijas mērķis ir radīt svētku noskaņu pilsētvidē un veicināt sabiedrības iesaisti tās radīšanā, ievērojot visus valstī noteiktos ierobežojumus.

Dobeles pilsētas kultūras nams aicina iestādes, uzņēmumus, biedrības, privātmāju un daudzdzīvokļu māju iedzīvotājus un organizācijas piedalīties vecgada akcijā "Izgaismo Dobeli". Radīsim svētku noskaņu pilsētā kopā, izgaismosim ēku logus, fasādes, pagalmus, kokus un tās debess klajumu ar dažādiem gaismekļiem no 23. decembra līdz 31. decembrim.

Akcijas norises laikā ikviens aicināts savu izgaismoto objektu iemūžināt foto vai video formātā un publicēt sociālajos medijos ar tēmturi #DobeleDara.

Vecgada vakarā aicinām iedzīvotājus būt videi draudzīgiem un atbildīgiem, un neizmantot pirotehniku, bet pusnaktī debesīs vērot raidīto gaismas laika atskaiti.

Organizē: Dobeles pilsētas kultūras nams sadarbībā ar Dobeles novada pašvaldību

Akcijas laikā - tiks fotografēts vai filmēts. Foto vai video var tikt izmantoti nekomerciālos nolūkos un stingri ievērot valstī noteiktās rekomendācijas un prasības COVID 19 ierobežošanai.

 

Informāciju sagatavoja:
Roberts Sīlis,
LKA Latvijas Kultūras koledžas students
Dobeles pilsētas kultūras nama praktikants

Informācija par akciju:
Lelde Klusa,
Dobeles pilsētas kultūras nama direktore
Tālr. 26673650
E – pasts: lelde.klusa@dobele.lv
www.dobele.lv, www.kulturadobele.lv
Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv