Rīgā spilgti aizvadīta pirmā zero waste kokteiļu ballīte

  • Rīgā spilgti aizvadīta pirmā zero waste kokteiļu ballīte

Опубликовано: 15:41 26.11.2019 Добавить cобытия

Piektdien, 22. novembra vakarā, bārā Mākonis Cocktails & Design norisinājās zīmola Absolut pirmā zero waste kokteiļu meistarklase, kuras ietvaros pašmāju zaļā dzīvesveida entuziasti kopā ar bārmeņiem Oskaru Smilgu (Mākonis) un Rūdolfu Milzarāju (Herbārijs) apguva ilgtspējīgu dzērienu pagatavošanas mākslu, izmantojot otrreizēji pārstrādātas sastāvdaļas. Aizvadītā pasākuma uzmanības centrā bija jaunā Absolut Comeback pudele, kas ražota no 41% pārstrādāta stikla un kuras oriģinālais dizains simboliski pauž zīmola atbildīgās ražošanas filozofiju. To akcentējot, vakara gaitā bārā bija uzstādīts arī īpašs stikla pārstrādes konteiners, kurā viesi tika aicināti nodot savas līdzpaņemtās stikla pudeles.

 

Meistarklases ievaddaļā atraktīvie bārmeņi viesus iepazīstināja ar zero waste jeb bezatkritumu dzīvesveidu, tā pamatvirzieniem un plašo pielietojumu bāru nozarē, kā arī zīmola Absolut ilgtspējīgās ražošanas filozofiju, piedāvājot katram izmēģināt spēkus savu izvēlēto kokteiļu pagatavošanas un dekorēšanas mākslā. Jau kopš pašiem pirmsākumiem otrreizēja izejmateriālu pārstrādes filozofija ir bijusi zviedru degvīna zīmola Absolut galvenā vērtība, kas ļauj samazināt ikdienā radīto atkritumu daudzumu, piešķirot lietām otru dzīvi un kalpojot par iedvesmu atkritumu samazināšanas pieejai arī Latvijas bāru vidē.

 

Tādējādi vakara dzērienkartē tika iekļauti tādi unikāli kokteiļi kā Marmalade MarTEAni, kas pagatavots no Absolut degvīnā noturētas melnās tējas biezumiem, pašgatavotas apelsīnu marmelādes, apelsīnu kordiāla un citronu sulas, White Less Waste Russian, kam sastāvā ir cascara tējā noturēts Absolut degvīns, pašgatavots kafijas biezumu liķieris un kardamona putukrējums, kā arī Halloween Leftovers jeb kokteilis, kura pagatavošanā izmantota Absolut degvīns, ķirbju un ingvera mizu kordiāls un gāzēts ūdens. Visiem dzērieniem par iedvesmu kalpoja Absolut Comeback kokteiļu receptes, ko prasmīgie bārmeņi pielāgoja, izmantojot bārā un restorāna virtuvē pieejamās sastāvdaļas un piešķirot tām otrreizēju pielietojumu.

 

Arī vakara turpinājumā pēc meistarklases noslēguma viesi tika aicināti turpināt baudīt zero waste kokteiļu vakaru ar īpašiem dzērieniem un enerģiskiem mūzikas ritmiem DJ Mixmeistars Raitis izpildījumā, turklāt ikviens, kurš uz pasākumu ieradās ar līdzpaņemto stikla pudeli, to nododot īpašajā Absolut konteinerā, saņēma Absolut zero waste kokteili.

  • Rīgā spilgti aizvadīta pirmā zero waste kokteiļu ballīte

  • Rīgā spilgti aizvadīta pirmā zero waste kokteiļu ballīte

  • Rīgā spilgti aizvadīta pirmā zero waste kokteiļu ballīte

  • Rīgā spilgti aizvadīta pirmā zero waste kokteiļu ballīte

  • Rīgā spilgti aizvadīta pirmā zero waste kokteiļu ballīte

Категории: Развлечения;
Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv