Raiņa muzejs "Jasmuiža" sāk sezonu

  • Raiņa muzejs "Jasmuiža" sāk sezonu

Опубликовано: 16:03 10.05.2016 Добавить cобытия
Raiņa muzejs „Jasmuiža”  29. aprīlī sāka 53. sezonu. Šajā dienā muzejā notika dažādas aktivitātes. Uz vizuāli plastiskās mākslas darbu konkursa „Suns un kaķe” noslēguma apbalvošanas pasākumu bija ieradušies konkursa laureāti un dalībnieki. Muzeja vadītāja un žūrijas pārstāvji apbalvoja un sveica konkursa laureātus, kā arī tika atklāta konkursa darbu izstāde, kura būs skatāma līdz pat sezonas beigām, 31. oktobrim.
Šajā sezonā “Jasmuižā” plānotas dažādas aktivitātes. 14. maijā muzejs piedalās Lauku Ceļotāja akcijā „Atvērtās dienas laukos” un piedāvā izgatavot savu vaska sveci. 21. maijā Muzeju nakts ietvaros būs skatāma Rudzātu teātra kopas „Okūts” komēdija „Kaimiņu būšana”. Augustā notiks keramikas cepļa kurināšana un atvēršana, kā arī „Latgales tradicionālās kultūras un amatu svētki Jasmuižā” (VKKF un Latvijas valsts mežu atbalstītā Latgales kultūras programma) un citas aktivitātes septembrī un oktobrī.
Šajā sezonā muzejs piedāvā vairākus jaunumus. Apmeklētājiem būs iespēja noskatīties videofilmu „Rainis. Aspazija. Laikarits”, kā arī piedāvāsim planšetdatorus ar informatīvo gidu.
Категории: Развлечения;
Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv