Cūkmena īpašas dāvanas pasniegšana Valmieras mēram

13.08.2016 13:00 до 13.08.2016 18:00 Добавить мероприятие

Valmieras pilsētas svētku Valmiera virmo! ietvaros 13. augustā Valmierā, laukumā pie Valmieras Kultūras centra, plkst. 13.00 viesosies Latvijā populārākais dabas draugs Cūkmens, kurš Valmieras pilsētas domes priekšsēdētājam Jānim Baikam pasniegs koka manifestu. Valmiera ir viena no piecām pilsētām, kur Vislatvijas tūres ietvaros ar dažādām izzinošām un jautrām aktivitātēm norisinās Cūkmena kokmīļu darbnīca.                                                                                                

Papildus īpašās dāvanas pasniegšanai Valmieras mēram, Cūkmens būs sagatavojis arī citas izzinošas un izklaidējošas aktivitātes kā maziem, tā lieliem kokmīļiem. Cūkmena kokmīļu darbnīcā valmierieši varēs iepazīt koka labās īpašības dažādās aktivitātēs – veidojot dažādas jaunas lietas no koka – lellītes, vilciņus, savu pirmo vizītkarti un daudz ko citu. Kokmīļi varēs spēlēt spēles, piedalīties zīmējumu konkursā Uzzīmē koka Cūkmenu un noskatīties animācijas īsfilmu Koks – veselīgs materiāls. Protams, arī nofotografēties ar pašu pasākuma varoni un saņemt viņa īpašo autogrāfu.

Latvijas valsts mežu dabas parkā Tērvetē koktēlnieki nolēmuši radīt Cūkmena koka skulptūru, kas iemiesos koka vērtības un simboliski aicinās ikvienu novērtēt koku un tā sniegtās iespējas. Skulptūras ideja tiks meklēta konkursā Uzzīmē koka Cūkmenu. Konkurss norisināsies līdz 20. augustam, un tajā piedalīties aicināti arī mazie valmierieši vecumā līdz 10 gadiem. Iesniegtos darbus izvērtēs žūrija, un radošākā risinājuma autora darbs pārtaps īstā koka skulptūrā. Galvenās balvas ieguvējs varēs uzrīkot draugu ballīti Latvijas valsts mežu dabas parkā Tērvetē kopā ar Cūkmenu. Savas idejas mazie kokmīļi varēs uzzīmēt un iesniegt Cūkmena kokmīļu darbnīcās, kā arī pa pastu vai personīgi AS Latvijas valsts meži birojā Rīgā, Vaiņodes ielā 1.

“Šogad esmu sācis runāt ne tikai par sliktajām, bet arī labajām meža lietām, lai ikviens saprastu, kāpēc mežs ir tik īpašs. Mežs mūs nodrošina ne tikai ar svaigu gaisu, bet arī koksni, kas ir viens no videi draudzīgākajiem materiāliem, ar ko var droši spēlēties bērni. To mēs mācāmies Latvijas valsts mežu ekoprogrammā bērnudārziem Cūkmena detektīvi, kā arī atklājam Cūkmena kokmīļu darbnīcā,” par jaunumiem stāsta LVM kampaņas Nemēslo mežā! galvenais varonis Cūkmens.

Vislatvijas Cūkmena kokmīļu darbnīcas tūres ietvaros Latvijā populārākais dabas draugs viesosies vēl 2 pilsētās – 20. augustā Liepājā un 26. augustā Rīgā, Lucavsalas atpūtas parkā, kur noslēgs savu lielo vasaras ceļojumu.

 

  • Cūkmena īpašas dāvanas pasniegšana Valmieras mēram

  • Cūkmena īpašas dāvanas pasniegšana Valmieras mēram

  • Cūkmena īpašas dāvanas pasniegšana Valmieras mēram

  • Cūkmena īpašas dāvanas pasniegšana Valmieras mēram

Место нахождения на карте

Место нахождения:

Адрес: Valmierā, laukumā pie Valmieras Kultūras centra

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv