Ceļotāju stāstu un bilžu vakars Valmieras Tūrisma informācijas centrā

28.01.2016 18:30 до 28.01.2016 00:00 Добавить мероприятие

28.janvārī plkst.18.30 Valmieras Tūrisma informācijas centrā (TIC) notiks Ceļotāju stāstu un bilžu vakars "Ceļojums pa Svētā Jēkaba ceļu".

Stāstos un bildēs būs iespēja iepazīt Spānijas Svētā Jēkaba ceļu jeb Camino de Santiago. Ceļu kājām veikusi Svetlana Sprūža, Valmieras bibliotēkas reģionālā mācību centra vadītāja.

Camino de Santiago tiek uzskatīts par svēto ceļu, kas ved uz iespējamo Svētā Jēkaba atdusas vietu - Santiago de Compastela katedrāli. Svetlana Sprūža savu ceļojumu uzsāka no Spānijas Ziemeļos esošās pilsētas Ovjedo un kājām veica aptuveni 300 km garu ceļu pa maršrutu “Sākotnējais ceļš” (Camino Primitivo). Maršruts tika veikts 13 dienu laikā, un galamērķis - Santiago de Compastela katedrāle - tika sasniegts 25.jūlijā, kas neplānoti sakritis ar Svētā Jēkaba dienu, kad pilsētā noritējušas lielas svinības.

Ceļotāju stāstu un bilžu vakara gaitā ar stāstiem un foto uzņēmumiem būs iespēja iepazīt Svetlanas Sprūžas ceļojuma laikā piedzīvoto un izjusto.

Ceļotāju stāstu un bilžu vakari Valmieras Tūrisma informācijas centrā tiek organizēti kopš 2014.gada februāra. 2016.gadā Valmieras TIC pasākumus organizēs kopā ar tūrisma un aktīvās atpūtas preču veikalu “Gandrs”.

  • Ceļotāju stāstu un bilžu vakars Valmieras Tūrisma informācijas centrā

Категории: Другие;

Место нахождения на карте

Место нахождения:

Адрес: Valmieras Tūrisma informācijas centrs Rīgas iela 10

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv