LMF. Radošā darbnīca jauniešiem kopā ar tēlnieku Ivaru Drulli

26.09.2020 11:00 līdz 26.09.2020 12:00 Pievieno pasākumu
Mākslas foruma otrā diena tiks atklāta ar bērnu un jauniešu radošo darbnīcu, kurā mākslinieks un tēlnieks Ivars Drulle caur radošām aktivitātēm mudinās jauniešus aizdomāties par tādām tēmām kā viltus ziņas un attēla manipulācija. Radošais process tiks balstīts uz fragmentiem no grāmatām, avīzēm, izgriezumiem - tā būs iespēja praksē izmēģināt attēla un informācijas manipulācijas metodes.

“Kā kļūt par īstu skaistuli uz žurnāla vāka? Kā tiek "trollēti" politiķi? Kā atšķirt viltus ziņas no patiesām? Griezīsim, līmēsim un diskutēsim kopā!” aicina darbnīcas veidotāji “Latvijas Laikmetīgās mākslas centrs”. 

Par darbnīcas vadītāju:
Ivars Drulle (dz. 1975. gadā Rīgā) 2000. gadā absolvējis Latvijas Mākslas akadēmijas Tēlniecības nodaļu, 2001. gadā pēc-bakalaura studijās papildinājies Humbolta valsts universitātē ASV, 2003. gadā ieguvis maģistra grādu vizuālajās mākslās Montānas universitātē ASV. Kopš 2003. gada strādā Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolā par formas dizaina programmas vadītāju. Četras reizes nominēts Purvīša balvai. Izstādījies Latvijā, Lietuvā, ASV, Vācijā, Beļģijā, Zviedrijā, Krievijā un citās valstīs. No 2017. līdz 2019. gadam Drulle bija Valsts Kultūrkapitāla fonda eksperts, bet no 2018. līdz 2019. gadam ekspertu komisijas vadītājs un Padomes loceklis. 

Vairāk informācijas: lielaisdzintars.lv
  • LMF. Radošā darbnīca jauniešiem kopā ar tēlnieku Ivaru Drulli

Atrašanās vieta kartē

Atrašanās vieta:

Adrese: Mākslas telpa Civita Nova, Lielais dzintars, Radio iela 8, Liepāja

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv