Staicelē ar svētku koncertu atzīmēja pilsētas dzimšanas dienu

  • Staicelē ar svētku koncertu atzīmēja pilsētas dzimšanas dienu

Publicēts: 09:10 13.02.2019 Pievieno notikumu

26. janvārī Staiceles kultūras namā pulcējās staicelieši un viņu viesi, lai atzīmētu savas pilsētas 27. dzimšanas dienu. Sanākušie fotogrāfijās atskatījās uz iepriekšējo gadu spilgtākajiem dzimšanas dienu mirkļiem. Fotomirkļus, ar humora pieskaņu, aplūkot palīdzēja Staiceles kultūras nama amatierteātra “Fabrika” (vadītāja Aira Lapkovska) dalībnieces Inga Indriksone un Jautrīte Pelēkā.

Svētkus kuplināja Staiceles kultūras nama bērnu deju kolektīvi “Stazele” un “Stazelīte” (vadītāja Inga Konrāde), ansamblis “Vēlreiz” (vadītāja Līga Siliņa), Staiceles Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi un “Vecmāmiņu aerobikas” dāmas (vadītāja Ārija Bakmane), tāpat koncertprogrammu papildināja Alojas kultūras nama vidējās paaudzes deju kolektīvs “Sānsolis” un jauniešu deju kolektīvs “Resgaļi” (vadītājs Ričards Jerāns).

Klātesošos uzrunāja Staiceles pilsētas un pagasta pārvaldes vadītājs Pēteris Kuzmenko, bet koncerta izskaņā staicelieši dziedāja Staiceles pilsētas himnu, mielojās ar svētku torti un baudīja krāšņu salūtu, bet pievakarē jautrā svētku ballē izdejojās kopā ar grupu “Zelta Kniede”.

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv