Jau desmito gadu Latvijā norisināsies minifutbola turnīrs cilvēkiem ar īpašām vajadzībām “Seni Cup 2016”

  • Jau desmito gadu Latvijā norisināsies minifutbola turnīrs cilvēkiem ar īpašām vajadzībām “Seni Cup 2016”

Publicēts: 10:34 27.05.2016 Pievieno notikumu
26. un 27. maijā Staicelē norisināsies gada gaidītākais notikums sportā cilvēkiem ar īpašām vajadzībām - “Seni Cup 2016” minifutbola turnīrs, ko organizē SIA “TZMO Latvija” sadarbībā ar Latvijas Futbola Federāciju (LFF). Turnīrā pulcēsies komandas no visas Latvijas, lai cīnītos par iespēju pārstāvēt Latvijas godu finālturnīrā Polijā.

Jubilejas turnīrā šogad piedalīsies 15 komandas, tai skaitā pēdējo divu gadu čempiones Zemgales filiāle “Ziedkalne” un Latgales “Mēmele”. Nacionālā turnīra uzvarētājkomandas ar labiem rezultātiem startē turnīra finālā Polijā, kur 2014. gadā ziedkalniešiem sacensībās izdevās izcīnīt uzvaru kopvērtējumā.

Latvijas Futbola federācija (LFF) ļoti augstu vērtē sociālo atbildību un pēdējos gados ir aktīvi uzsākusi darboties dažādu sociālo segmentu atbalstīšanā. “Arī šis gads nav izņēmums, tāpēc ar milzīgu cieņu un mīlestību atbalstām maija nogalē notiekošo “Seni Cup” turnīru un uztveram to tieši tādā pašā līmenī, kā jebkuru citu profesionālo turnīru. Mēs patiesi lepojamies, ka varam palīdzēt ienest pozitīvisma un cerību staru arī tiem cilvēkiem, kuriem ikdienā šis stariņš varbūt tik bieži neiespīd,” stāsta LFF attīstības nodaļas vadītājs Renārs Krīgers.

“Piekto gadu esam kopā ar “Seni Cup”, lai atbalstītu tradīciju, kas izceļ cilvēka gribasspēka un dzīvesspara lomu dzīves kvalitātes uzlabošanā. Sadarbību uzskatām par abpusēji izdevīgu - ar savu līdzdalību padarām gaišāku ikdienu šiem cilvēkiem, savukārt viņi ar savu mērķtiecību rāda piemēru, ka viss ir iespējams. Tas mums palīdz attīstīt biznesu, lai arī turpmāk varam atbalstīt sociālās iniciatīvas,” uzsver SIA “Solaris Bus & Coach Latvia” vadītājs darbā ar klientiem Baltijas valstīs Rolands Katkevičs.

Šogad starp dalībniekiem ir sociālās aprūpes centri (VSAC) no Vidzemes - filiāles “Ropaži” un “Rūja”, Latgales - filiāles “Mēmele”, “Veģi” un “Krastiņi”, Kurzemes - filiāles “Iļģi”, “Aizvīķi” un “Dundaga”, Zemgales - filiāles “Ķīši”, “Ziedkalne”, “Iecava”, “Jelgava” un Rīgas filiāle “Ezerkrasti”. Turnīrā dalību pieteikušas PSIA Veselības un sociālās aprūpes centra “Sloka” un dienas centra “Saime Ogre” komandas. Turnīra atklāšanas parāde norisināsies šī gada 26. maijā plkst. 11.30 LFF sporta bāzē Staicelē.

Katru gadu nacionālā turnīra uzvarētāji dodas pārstāvēt Latviju starptautiskā mērogā uz “Seni Cup” fināla turnīru Polijas pilsētā Toruņā, kas šogad norisināsies no 6. līdz 8. jūlijam. Finālturnīrā piedalīsies komandas no Polijas, Latvijas, Lietuvas, Krievijas, Baltkrievijas, Ukrainas, Vācijas, Čehijas un Slovākijas.
  • Jau desmito gadu Latvijā norisināsies minifutbola turnīrs cilvēkiem ar īpašām vajadzībām “Seni Cup 2016”

  • Jau desmito gadu Latvijā norisināsies minifutbola turnīrs cilvēkiem ar īpašām vajadzībām “Seni Cup 2016”

Kategorijas: Sports;
Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv