Ēnu diena Ikšķiles novada pašvaldībā

Опубликовано: 15:11 13.02.2019 Добавить cобытия

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma skolēniem. 13.februārī, Ēnu dienā, arī Ikšķiles novada pašvaldībā viesojās skolēni no dažādām skolām. Skolēniem bija iespēja ielūkoties pašvaldības ikdienas darbā, labāk iepazīt likumdošanu, kā arī izzināt darbinieku amata pienākumus.


Ēnu dienas ieskaņā skolēni pulcējās domes sēžu zālē, kur viņus uzrunāja domes priekšsēdētājs Indulis Trapiņš. Viņš akcentēja, ka pašvaldības uzdevums ir rūpēties par iedzīvotājiem, sekmēt novada attīstību. “Jūsu pamatdarbs ir mācīties, iegūt zināšanas un reizē arī saprast, par ko vēlaties kļūt, kā gribat veidot tālāk savu dzīvi,” teica Trapiņa kungs. “Priecē, ka jūs šeit esat. Centīsimies šodien sniegt priekšstatu par darbu pašvaldībā, reizē iepazīstinot ar dažādu profesiju pārstāvjiem. Iespējams, ka tieši Ēnu dienā jūs gūsiet dziļāku interesei par politiku, tautsaimniecību, jurisprudenci vai kādu citu jomu.” Priekšsēdētājs aicināja skolēnus būt aktīviem un uzdot interesējošos jautājumus. Pēc domes priekšsēdētāja uzrunas, notika Ēnu dienas dalībnieku kopīgā fotografēšanās.
Ēnu dienā skolēni sekoja domes priekšsēdētāja, priekšsēdētāja vietnieka, izpilddirektora, sabiedrisko attiecību speciālista un jaunatnes lietu speciālista darbam.


Pozitīvi Ēnu dienu vērtē sabiedrisko attiecību speciāliste Laura Dūša: “Skolēniem šāda veida pasākums sniedz iespēju ielūkoties pašvaldības speciālistu ikdienas darbā, reāli veicamajiem pienākumiem, gūt priekšstatu par pašvaldības funkcijām. Ēnu dienā kopā ar skolēniem pārrunājām jautājumus, kas saistās ne tikai ar sabiedrisko attiecību jomu, bet arī ar pašvaldību kopumā.”

  • Ēnu diena Ikšķiles novada pašvaldībā

Категории: Другие;
Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv