Vladislavs Nastavševs un Ezeri | Lēnās dejas

18.04.2019 21:00 до 18.04.2019 21:05 Добавить мероприятие
Lēno deju vakarā režisors un mūziķis Vladislavs Nastavševs kopā ar eksperimentālās mūzikas grupu „Ezeri” klausītājiem jaunā skanējumā izpildīs iemīļotas dziesmas no paša veidotajām izrādēm. Nastavševa izrāžu mūzikai raksturīgas liriskas melodijas, kas nu saplūdušas ar ritmiskiem deju mūzikas skaņdarbiem, bet dziesmu tekstiem izmantotas krievu dzejnieka Nikolaja Kuzmina eksistenciālās rindas, kas katru dziesmu padara par stāstu.
„Dziesmas ir domātas baudai, lai tās klausītos un gūtu baudu, un deja – tā ir citāda komunikācijas forma, kas nāk tad, kad vārdi ir lieki. Līdz ar to lēno deju vakari ir reizē gan koncerts, gan cita veida pieredze, sajūtu notikums – valda atmosfēra, kas iedrošina cilvēkus dejot, ļaujoties mūzikas valdzinājumam un otra cilvēka klātbūtnei,” uzrunājot apmeklētājus bilst Vladislavs Nastavševs.
Paša sacerētā un bieži vien arī izpildītā mūzika ir Nastavševa izrāžu neatņemama sastāvdaļa. Skaņdarbu spēju eksistēt ārpus teātra telpas jau pierādījuši vairāki plaši apmeklēti koncerti un „Lēno deju vakari” Fon Stricka villā, Rīgā. Pateicoties klausītāju, skatītāju un dejotāju lielajai atsaucībai un interesei, režisors un komponists Vladislavs Nastavševs kopā ar grupu „Ezeri” Valmiermuižas teātra kafejnīcā vēlreiz izpildīs savus skaņdarbus uz teātra skatuvēm vēl nedzirdētā skanējumā.
Pasākums norisinās Valmieras Mākslas dienu 2019 ietvaros.
Vairāk informācijas: teatrakafejnica@valmiermuiza.lv, +371 25740886.
  • Vladislavs Nastavševs un Ezeri | Lēnās dejas

  • Vladislavs Nastavševs un Ezeri | Lēnās dejas

Категории: Концерты;

Место нахождения на карте

Место нахождения:

Адрес: Valmiermuižas teātra kafejnīca - Lāčplēša iela 4, Valmiera

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv