VARIS VĒTRA. Solokoncerts.

11.01.2019 19:00 до 11.01.2019 21:00 Добавить мероприятие
11. janvārī plkst. 19.00 koncertzālē “Valmiera” uzstāsies Latvijā iemīļotais dziesmu autors un izpildītājs Varis Vētra. Koncertā skanēs tautā jau zināmas un iemīļotas dziesmas, kā arī daudz jaunas dziesmas no topošā albuma. 

Viņa koncerti vienmēr ir sirsnīgi, uzrunājoši un personiski, tajos veidojas arī lielisks dialogs ar skatītājiem, savukārt mūzika - romantiska, eksitenciālu pārdomu rosinoša un emocionāla. Katrai no dziesmām, kuras viņš salīdzina ar dzīvām, emocionālām būtnēm, ir savs īpašs stāsts. Par dziesmu tapšanu Varis Vētra saka: "Dziesmas nāk visos apstākļos. Uz ielas, sabiedrībā, klusumā. Vārdi nāk tikai klusumā. Priecīgas nāk priecīgi, skumjās laužas ārā citādi. Man ir tāda sajūta, ka man to stāsta. Es izmantoju savu pieredzi, lai vārdus ievietotu situācijā, bet to, ka vārdi nav manis izgudroti, es apzinos."

Koncertā no topošā jaunā albuma dzirdēsim tādas dziesmas kā "Un man patīk", "Bērniņš dzimst", "Kurš tevi iemīlēs...", bet no tautā jau iemīļotām dziesmām izskanēs "Māmiņai", "Tu esi skaista visos niekos, sīkumos", "Tevi mīl..." u.c.

Biļetes uz koncertu iespējams iegādāties "Biļešu Paradīze" kasēs, kā arī koncertzālē "Valmiera".
  • VARIS VĒTRA. Solokoncerts.

Категории: Концерты;

Место нахождения на карте

Место нахождения:

Адрес: Leona Paegles iela 10, Valmiera

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv