“Lelles, lellītes. Spēles, spēlītes”

31.07.2015 16:00 до 14.05.2016 19:00 Добавить мероприятие

31.jūlijs - izstādes atklāšana

Izstādē būs apskatāmas gan privātkolekciju lelles un spēles, gan arī vairāku Latvijas muzeju krājumos glabātie priekšmeti. Ar lellēm un bērnu dārza inventāru dalījušies arī Valmieras PII Sprīdītis un Krācītes. Muzejā viesojas Filmu studijas Animācijas Brigāde varoņi un lelles, kā arī viesi no dažādām pasaules valstīm, kā, piemēram, Ķīnas, Tibetas, ASV, Kanādas u.c.

Izstāde paredzēta visām auditorijām. Pieaugušajiem tā ļaus atgriezties bērnībā, ieraudzīt vai uzzināt par savu bērnības rotaļu biedru, kurš, iespējams, aizgājis līdz ar bērnību, bet bērni uzzinās daudz jauna par rotaļlietām pagātnē, kā arī izgatavos paši savas lelles.

Neaizmirstami ir tie brīži, kad kopā ar vecākiem vai draugiem bija iespēja uzspēlēt Cirku vai Riču Raču un kopā pavadīt laiku. Bet no kurienes populārās galda spēles nāk? To visu un daudz ko citu varēsiet uzzināt, apmeklējot Valmieras muzeju no 31.07.2015. – 14.05.2016. Līdz ar mācību gada sākumu būs iespēja piedalīties aizraujošā muzejpedagoģiskā programmā (spēlēt leļļu teātri, izveidot savu papīra vai lupatu lelli, iet rotaļās un izmēģināt senas spēles).

  • “Lelles, lellītes. Spēles, spēlītes”

  • “Lelles, lellītes. Spēles, spēlītes”

Место нахождения на карте

Место нахождения:

Адрес: Valmiera

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv