Koncerts "Tenoru Jaunais gads"

14.12.2018 19:00 до 14.12.2018 20:30 Добавить мероприятие
Ar elegantu humoru, muzikāliem jokiem un patīkamu smeldzi izcili tenori no dažādiem Latvijas teātriem 14. decembrī plkst. 19:00 koncertzālē „Valmiera“ ieskandinās Jauno 2019. gadu.

Koncertā piedalīsies tādi atpazīstami Latvijas teātru tenori kā Juris Jope, Kristians Kareļins, Mārtiņš Brūveris, Marģers Eglinskis. Aktieru muzikālo pavadījumu nodrošinās Anatolija Livča instrumentālā grupa, kurā muzicē izcili sava amata meistari, kuri spēlē gan Latvijas labāko grupu sastāvā, gan Latvijas Nacionālajā simfoniskajā orķestrī.

Pasākuma apmeklētāji varēs baudīt iemīļotas dziesmas gluži jaunā interpretācijā un īpašā skanējumā – „Karameles“, „Divi enģeļi“, „Zelta kamanas“, „Mazā“, „O, Sole Mio“, „Tavas mājas manā azotē“, „Ziemassvētku miera sardze“, „Ziemas ceļa idille“, „Tava rīta kafija“ u.c. dziesmas no Intara Busuļa, Dona, Mārtiņa Freimaņa, Igo, Lindas Leen u.c. dziedātāju repertuāra. Pasākuma laikā skanēs arī Zigmara Liepiņa un Raimonda Paula „zelta“ repertuāra skaņdarbi.

Koncerta producente Laila Ilze Purmaliete atklāj: „Koncertā ir nopietni piedomāts par estētisku baudījumu, lai ikvienam rodas svētku sajūta un tā patīkamā kņudoņa pakrūtē, jau ienākot zālē – to nodrošinās gan skaņas, gan smaržas, gan gaismas, un visam pāri – saturs. Būs arī muzikāli pārsteigumi! Kā nu bez tiem Jaungada noskaņās…”

Biļetes uz koncertu var iegādāties koncertzālē “Valmiera” un “Biļešu paradīze” kasēs.
  • Koncerts "Tenoru Jaunais gads"

Категории: Концерты;

Место нахождения на карте

Место нахождения:

Адрес: Leona Paegles iela 10, Valmiera

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv