Koncerts Jaungada noskaņās restorānā Orizzonte

30.12.2016 18:00 до 30.12.2016 22:00 Добавить мероприятие
Koncerts Jaungada noskaņās restorānā Orizzonte: ar iemīļotākajām ziemas melodijām oriģinālās aranžijās uzstāsies talantīgi mūziķi no Krievijas.

30. decembrī plkst. 18:00 restorāns Orizzonte (Baznīcas iela 2b, Jūrmala) aicina Vecā gada priekšvakarā nolikt malā ikdienas raizes un pakavēties siltu atmiņu atmosfērā. Rīgas un Jūrmalas klausītājus priecēs ansamblis, kurā apvienojušies mūziķi no Sanktpēterburgas līdz Vladivostokai: pēdējais “Brēmenes muzikants” Miša Luzins, klavieru virtuozs Deniss Kirilovs, zemo frekvenču karalis Dmitrijs Turjevs un ritma maestro Oļegs Požidajevs. Koncerta programmā izskanēs populārākās dažādu laikmetu un valstu gadumijas melodijas, valdīs svētku noskaņojums un, protams, dejas. Programmu veido tādi hīti kā “Venus”, mums labāk pazīstams kā “Shizgara”, “Satisfaction”, “Kaut kur baltajā pasaulē, kur vienmēr sals” (Gde-to na belom svete, tam gde vsegda moroz) un pat “Ar trijjūgu zvārguļiem skanot” (Ehali na troike s bybencami”). 
Visi koncerta dalībnieki ir profesionāli mūziķi un savas jomas celmlauži. Miša Luzins – mūziķis, ceļotājs, kosmopolīts, romantiķis, vairāk nekā 150 dziesmu autors, kādreizējais Jekaterinburgas grupas “KedriVidri” līderis, kurš sadarbojies ar producentiem Vladimiru Šahrinu (grupa “Čaif”) un Vadimu Samoilovu (grupa “Agata Kristi”), pēdējās sezonas ukraiņu šovā “Golos” startējis no Svjatoslava Vakarčuka komandas rindām, kā arī piedalījies Aleksa Dubasa teātra projektos. Deniss Kirilovs – pianists, komponists, aranžētājs, pasniedzējs, dažādu stilu muzikālu projektu līdzautors (“Stuff Beat”, “DNKTrio”, “Toys Market”), kura autorprogrammās savijas akadēmiskā mūzika un džezs. Basģitārists Dmitrijs Turjevs pašlaik vada pazīstamās Sanktpēterburgas dziedātājas Žeņas Ļubičas grupu, bet pirms tam ilgu laiku darbojās Eduarda Hiļa grupā. Bundzinieks Oļegs Požidajevs var lepoties ar lielu pieredzi darbojoties džeza orķestros un rokgrupās, tostarp kopā ar populāro franču komponistu Mišelu Legrānu. 
Restorāns Orizzonte svētku vakarā viesiem atklās tradicionālās Latvijas virtuves garšas un pārsteigs ar mūsdienīgām interpretācijām, kā arī īpašiem desertiem un kokteiļiem. Slavenajā Jūrmalas pludmalē mājvietu radušais restorāns savā koncepcijā aptver trīs  jēdzienus: priežu ieskautu, satriecošu skatu uz jūru, garšu ceļojumu Latvijas virtuvē, mūsdienu latviešu mākslu un interjeru. Visu janvāri Orizzonte norisināsies muzikāli, radoši un degustāciju vakari.
Sekojiet jaunumiem http://restorizzonte.lv un Facebook facebook.com/ORIZZONTE.JURMALA/.
Nepieciešama galdiņu rezervācija zvanot pa tālr.: +371 25780484. Vietu skaits ir ierobežots.
Pasākuma vietne facebook: https://www.facebook.com/events/1830375163852935/?active_tab=discussion
  • Koncerts Jaungada noskaņās restorānā Orizzonte

  • Koncerts Jaungada noskaņās restorānā Orizzonte

  • Koncerts Jaungada noskaņās restorānā Orizzonte

Категории: Концерты;

Место нахождения на карте

Место нахождения:

Адрес: Baznīcas 2b, Jūrmala

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv