Azerbaidžānas kultūras pēcpusdiena Valmierā

27.08.2020 14:00 до 27.08.2020 17:00 Добавить мероприятие
Ceturtdien, 27. augustā, plkst. 14:00 Valmieras Jauniešu mājā norisināsies Azerbaidžānas kultūras pēcpusdiena.

Laikā, kad ceļot uz tālām un neiepazītām zemēm nav ieteicams, jāpalūkojas apkārt un jācenšas iepazīt citādais tepat Latvijā.

Nāc uz Azerbaidžānas kultūras pēcpusdienu Valmieras Jauniešu mājā un iepazīsti valsti, kas atrodas starp divām pasaules daļām (Eiropu un Āziju), tiek saukta par uguns zemi un pasaulē izslavēta ar savu ģeogrāfisko dažādību, iedzīvotāju viesmīlību un seno tējas kultūru.

Kopā ar Valmieras novada fonda Eiropas Solidaritātes korpusa brīvprātīgajām meitenēm no Azerbaidžānas varēsi atraktīvā veidā iepazīt uguns zemes kultūras bagātības, tradicionālo saldumu gatavošanu (arī degustēšanu) un izslavēto viesmīlību. Papildus tam varēsi iepazīt Eiropas Solidaritātes korpusu, uzzinot, kā ir būt ārzemju brīvprātīgajām Latvijā un kā - doties brīvprātīgajā darbā uz ārzemēm.

Pasākumu iesāksies ar sarunām par Eiropas Solidaritātes korpusu, kas piedāvā jauniešiem no 18 līdz 30 gadiem doties pilnībā apmaksātā brīvprātīgā darba projektā līdz pat gadam uz kādu no Eiropas valstīm.

Ar savu pieredzi dalīsies Samanta Berga, kas no oktobra līdz maijam septiņus mēnešus dzīvoja Azerbaidžānā un bija brīvprātīgā jaunatnes organizācijā, kā arī meitenes Sabine un Nigar, kas jau no rudens dzīvo Valmierā kā Eiropas Solidaritātes korpusa brīvprātīgās.

Būs našķi, tēja, interesanti stāsti, praktiskas darbnīcas, mūzika, dejas, balvas un jaunas zināšanas.

Pasākums ir bezmaksas un notiks Valmieras Jauniešu mājas pagalmā.

Reģistrējies: ej.uz/AZVALM

Pasākumu atbalsta Azerbaidžānas vēstniecība Latvijā un Eiropas Savienības Eiropas Solidaritātes korpuss, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra.
  • Azerbaidžānas kultūras pēcpusdiena Valmierā

Категории: Другие;

Место нахождения на карте

Место нахождения:

Адрес: Valmieras Jauniešu mājas pagalms, Mākslinieku iela 2, Valmiera

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv