Nedēļas nogale handbolistiem paiet sīvās cīņās

• Nedēļas nogale handbolistiem paiet sīvās cīņās

Publicēts: 14:39 13.02.2019 Pievieno notikumu

Piektdien, 8.februārī, Tenax Dobele handbola komanda izbraukuma spēlē Rīgā tikās ar sīvākajiem konkurentiem Celtnieks Rīga komandu. Dobelniekiem slimības dēļ nevarēja palīdzēt Ansis Bilkštis, Andis Ērmanis un Antons Šuleiko. Arī rīdziniekiem traumas dēļ nespēlēja Artūrs Lazdiņš un Rihards Leja. Rīdzinieki savu sastāvu ir pastiprinājuši ar studentu no Vācijas Robertu Bergu. Dobelniekiem, atšķirībā no iepriekšējās tikšanās, komandā vairs nav Nila Kreicberga, kurš no janvāra mēneša ir Somijas čempiona Riihimaki Cocks sastāvā.

Spēles sākumā vadībā izvirzījās dobelnieki, 10. minūtē 7:1, tomēr rīdzinieki nav tā komanda, kura salūst un, parādot cīņas gribu, spēli izlīdzināja un vārtu starpību samazināja. Puslaiks noslēdzās ar 13:10 tenaxsiešu labā. Otrā puslaika sākumā dobelnieki sāka pielaist daudz tehnisko kļūdu un nespēja vairākās situācijās gūt vārtus pret labi spēlējošo rīdzinieku vārtu sargu Raiti Puriņu.  38. minūtē rīdzinieki panāca 15:15 un 45. minūtē jau bija vadībā ar 20:17. Spēles 50. minūtē dobelnieki uzlabojot savu spēli un panāca rezultātu 23:23.  Spēles 59. minūtē  Elvijs Lazda panāca 26:25 tenaxsiešu labā, uz ko atbildēja rīdzinieku ļeģionārs no Krievijas Vladislavs Košmans, izlīdzinot rezultātu 26:26. Pēdējais uzbrukums piederēja dobelniekiem, tomēr vārtus gūt nespēja. Spēle beidzās ar rezultātu 26:26 (13:10).

Vārti:  Nils-Aivis Miķelsons - 6, Nikita Pančenko - 6(1), Egils Politers - 5, Oskars Arājs, Elvijs Lazda,- 3, Armands Usāns, Aleksandrs Krastiņš, Renats Hovratovičs -1.  Ingus - Kristians Jonuška, Kristians Pavlenko, Vladislavs Fots, Andris Domanskis, Kristaps Krivmanis. Vārtos Ivars Lācis un Uldis Jansons.

Sestdien, 9,februārī, Dobeles Sporta hallē dobelnieku jaunā maiņa, 1. līgas komanda Dobele/Tērvete, uzņēma līgas līderus Skrīveri/Aizkraukle komandu.  Komandai nevarēja palīdzēt MSĢ spēlētāji, kuriem pašiem bija spēle Ludzā.

Viss pirmais puslaiks pagāja abu komandu sīvā cīņā un beidzās 14:14. Otrajā puslaikā dobelnieki ieguva divu trīs vārtu pārsvaru, ko labi cīnoties saglabāja līdz spēles beigām, uzvarot 26:24(14:14). Šis bija pirmais zaudējums līgas līderiem Skrīveri/Aizkraukle.

Vārti:  Kristians Pavlenko - 7(2), Kristians Kelerts - 6, Ainars Gavars - 5, Kristians Gidrevics - 3, Kārlis Krūmiņš - 2, Andris Vidovskis, Rūdis  Šķupelis, Vladislavs Fots - 1. Kristers Gerasimjonoks, Ričards Mucinieks, Kims Berezovojs, Valts- Kristians Vīndedzis. Vārtos Emils Granauskis un Ritvars Putra.

Jau šo trešdien, 13. februārī plkst. 19:30, Dobeles Sporta hallē, spēlē TENAX Dobele - CELTNIEKS Rīga.

Kategorijas: Sports;