Latvijas pilsētu jaunumi

Ziņas no Rīga

Kanāls 1  

Rīgas domē lems par līdzekļu piešķiršanu vairākiem infrastruktūras projektiem

Rīgas domes pagaidu administrācija otrdien, 7. jūlijā plkst. 15 sēdē skatīs 67 jautājumus, tostarp plānots lemt par finansējuma piešķišanu vairākiem infrastruktūras projektiem.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2020/07/06

Rīga

Rīgas pašvaldība aicina pieteikties zelta kāzu jubilārus

Rīgas dome aicina pieteikties apsveikuma saņemšanai rīdzinieku ģimenes, kuras šogad svin zelta kāzas - laulību 50 gadu jubileju. Šīs ģimenes savu laulību ir reģistrējušas 1970. gadā.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2020/07/06

Rīga

Izsludināta pieteikšanās uz trīs padomes locekļu amatiem akciju sabiedrībā “Rīgas Siltums”

Rīgas pilsētas pašvaldības kapitāla daļu turētāja pārstāvja izveidotā nominācijas komisija ir izsludinājusi pieteikšanos uz trīs AS “Rīgas Siltums” (Rīgas Siltums) padomes locekļu amata konkursiem un apstiprinājusi kandidātiem izvirzāmās prasības. Kandidāti uz amatiem varēs pieteikties līdz 2020.gada 20. jūlijam.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2020/07/06

Rīga

Covid 19 ierobežojumi mazinās; iedzīvotāji aicināti joprojām ievērot higiēnu un distancēšanos

Iepriekš noteiktie epidemioloģiskās drošības pasākumi ir ļāvuši Latvijā Covid-19 izplatību noturēt samērā zemā līmenī, tādēļ valdība ir pieņēmusi lēmumu par atsevišķu Covid-19 izplatību ierobežojošu pasākumu daļēju samazināšanu no š.g. 1.jūlija, ņemot vērā, ka ir stiprināta veselības aprūpes sistēma un epidemioloģiskās drošības pasākumu rezultātā Latvijā saslimstība ar Covid-19 ir samērā zema. Infekcijas izplatība tiks monitorēta arī turpmāk un situācijas pasliktināšanās gadījumā ierobežojumi tiks atjaunoti.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2020/07/03

Rīga

Rīdziniekiem pirmajā pusgadā piegādāti vairāk nekā 18 miljoni kubikmetru ūdens

Šā gada sešos mēnešos Rīgā patērētājiem kopumā piegādāti 18 654 734 kubikmetri ūdens. Tas ir par 2,5% mazāk nekā attiecīgajā laika periodā 2019. gadā, kad tika piegādāti 19 142 225 kubikmetri ūdens. No kopējā ūdens padeves daudzuma šogad 10 157 778 kubikmetri ūdens tika iegūti pazemes ūdensgūtvē “Baltezers-Zaķumuiža”, bet 8 496 956 kubikmetri sagatavoti virszemē, Ūdens stacijā “Daugava”.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2020/07/03

Rīga

RNP atsāk klientu pieņemšanu bez iepriekšējā pieraksta

No 3. jūlija, SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” (RNP) atsāk klientu apkalpošanu klātienē ierastajā režīmā – bez iepriekšējā pieraksta. Klienti tiks apkalpoti, ievērojot Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanas noteikumus – kontrolējot apmeklētāju plūsmu. Uzzini sev tuvāko RNP Klientu apkalpošanas centru un tā darba laiku šeit - https://www.rnparvaldnieks.lv/lv/klientiem/klientu_apkalposanas_centri/.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2020/07/03

Rīga

Pabeigta divu kilometru gara ūdensvada izbūve Bruņinieku ielā

Neskatoties uz tehnoloģiskiem sarežģījumiem un Covid-19 izplatības dēļ ieviestajiem ierobežojumiem, šonedēļ paredzētajā termiņā noslēdzies apjomīgais ūdensvada tīkla pārbūves Bruņinieku ielā projekts. Ir pilnībā izbūvēta ūdensvada trase 2 kilometru garumā (kopā ar pievadiem).

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2020/07/02

Rīga

Ierobežos satiksmi Ganību dambja un Rāmuļu ielas krustojumā

Saistībā ar gāzesvada būvniecības darbiem no 13. līdz 17. jūlijam tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Ganību dambja un Rāmuļu ielas krustojumā

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2020/07/02

Rīga

Tiešsaistes Hakatonā “Rīga 2020” sacentīsies desmit komandas

Trešdien, 1. jūlijā, tika atklāts Rīgas Tūrisma attīstības biroja (RTAB) Hakatons “Rīga 2020”, kura mērķis ir radīt jaunus un aizraujošus tūrisma notikumus, kas tiks realizēti 2020. gada vasaras/rudens sezonā. Tiešsaistes hakatonā sacentīsies un iesniegtās idejas attīstīs desmit tūrisma un pasākumu nozares profesionāļu komandas.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2020/07/01

Rīga

Atklāts pirmais mobilitātes punkts Latvijā

VEF apkaimē atklāts pirmais mobilitātes punkts Latvijā, kas savieno dažādus ilgtspējīgus transporta veidus un piedāvā ērtu piekļuvi mikromobilitātes un koplietošanas transporta iespējām. Tāpat mobilitātes punkts kalpos kā pilotteritorija inovatīvu, datos balstītu risinājumu izveidei – tajā pieejams gan divriteņu un gājēju skaitītājs, gan testēšanas stacija viedpilsētas risinājumiem.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2020/07/01

Rīga

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv
Reklāma pilsetas.lv
Reklāma pilsetas.lv
Reklāma pilsetas.lv
Reklāma pilsetas.lv

Mūsu partneri


 • WEBSEO

  www.webseo.lv

  Mājas lapu izstrāde Mājas lapu administrēšana. SEO mājas lapu optimizācija interneta meklētājiem. Mājas lapu popularizēšana internetā. Reklāma internetā Google AdWords un citur.

 • WEBSEO

  www.webseo.lv

  Разработка веб-сайтов Администрирование веб-сайтов. SEO оптимизация сайта для поисковых систем интернета. Раскрутка веб-сайтов. Реклама в интернете Google AdWords и другое.

 • Fotostudijas.lv

  www.fotostudijas.lv

  Fotosesijas un video filmēšana. Fotostudija Rīgā. Fotogrāfs ar pieredzi.

 • Tipografijas.lv

  www.tipografijas.lv

  Tipogrāfijas pakalpojumi. Poligrāfija - Grafiskais dizains un maketēšana

 • Dizaina un drukas pakalpojumi

  www.dizainsundruka.lv

  Kvalitatīvi un operatīvi pakalpojumui, dizainā un drukā, par pieņemamām cenām - uzņēmumiem un privātpersonām.