Latvijas pilsētu jaunumi

Ziņas no Rīga

Kanāls 1  

Aicina iedzīvotājus vērot valsts svētku uguņošanas priekšnesumu - informācija pasākuma apmeklētājiem

Atzīmējot Latvijas Republikas proklamēšanas 101. gadadienu, Rīgā paredzēta plaša svētku programma, ziedu nolikšanas ceremonija, Nacionālo Bruņoto spēku, Iekšlietu ministrijas un ārvalstu vienību militārā parāde, svinīgs pasākums pie Brīvības pieminekļa, daudzveidīgi koncerti, kopīga Latvijas valsts himnas dziedāšana 11. novembra krastmalā un svētku uguņošana – viens no visplašāk apmeklētajiem pasākumiem.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2019/11/15

Rīga

Rīgas domes priekšsēdētājs ar Azerbaidžānas vēstnieku vienojas par ciešāku sadarbību tirdzniecības un tūrisma jomā

Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs piektdien, 15. novembrī, tikās ar Azerbaidžānas vēstnieku Latvijā Džavanširu Ahundovu, kurš pie mēra bija ieradies iepazīšanās vizītē.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2019/11/15

Rīga

Rīgā būtiski ierobežos satiksmi valsts svētku laikā; slēgs 11. novembra krastmalu, kā arī liegs iebraukšanu Vecrīgā

Saistībā ar Latvijas Republikas proklamēšanas 101. gadadienas svinību norisi vairākās vietās Rīgā tiks ierobežota satiksme, kā arī slēgta 11. novembra krastmala un liegta iebraukšana Vecrīgas teritorijā.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2019/11/15

Rīga

Notiks Rīgas domes svinīgā sēde un pasniegs apbalvojumu „Gada rīdzinieks 2019”

18. novembrī, Latvijas Republikas proklamēšanas 101. gadadienā, plkst. 11.30 notiks Rīgas domes svinīgā sēde. Tās laikā svētku uzrunu teiks Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs, kā arī tiks pasniegti pašvaldības apbalvojumi un nosaukts „Gada rīdzinieks 2019”.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2019/11/15

Rīga

Imantas un citu apkaimju iedzīvotāji neatbalsta koku nociršanu Dumbrāja ielā 29

No Imantas un citu apkaimju iedzīvotājiem publiskās apspriešanas laikā ir saņemti 563 viedokļi par koku iespējamo nociršanu Dumbrāja ielā 29, lai šeit uzceltu jaunu daudzstāvu daudzdzīvokļu ēku. Koku ciršana nav atbalstīta 160 anketās, kas saņemtās no tiešā tuvumā dzīvojošajiem, un 379 anketās, kurās savu viedokli pauduši tālāku apkaimju iedzīvotāji.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2019/11/15

Rīga

Ierobežos satiksmi Bruņinieku ielas posmā

Saistībā ar ūdensvada pārbūves darbiem no 19. novembra līdz 20. decembrim tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Bruņinieku ielā, posmā no Aleksandra Čaka ielas līdz ēkai Bruņinieku ielā 63.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2019/11/15

Rīga

Slēgs kuģošanas līdzekļu satiksmi Pilsētas kanāla posmā

Saistībā ar pasākuma „Staro Rīga” norisi no 15. novembra plkst. 17.00 līdz 18. novembra plkst. 23.00 tiks slēgta kuģošanas līdzekļu satiksme Pilsētas kanālā, posmā no Brīvības bulvāra tilta līdz tiltam Krišjāņa Valdemāra ielā.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2019/11/15

Rīga

Notiks „Staro Rīga” skrējiens un studentu gājiens

Saistībā ar studentu gājiena norisi no Latvijas Universitātes uz Brāļu kapiem, kas notiks 18. novembrī no plkst. 7.30 līdz plkst. 11.00, regulēs, ierobežos vai slēgs transporta satiksmi atbilstoši nepieciešamībai maršrutā: Latvijas Universitātes galvenā ēka (Raiņa bulvārī 19) - Raiņa bulvāris - Brīvības bulvāris - Brīvības iela - Cēsu iela - Mēness iela - Miera iela - Klusā iela - Brasas tilts - Gaujas iela - Aizsaules iela - Brāļu kapi.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2019/11/14

Rīga

Informēs par valsts svētku pasākumiem Latvijas galvaspilsētā Rīgā un festivālu „Staro Rīga 2019”

Piektdien, 15. novembrī, plkst. 16.30 Rīgas Sv. Pētera baznīcā notiks preses konference. Tajā tiks sniegta informācija par Latvijas Republikas Proklamēšanas 101. gadadienas svētku programmu un gaismas festivālu „Staro Rīga 2019”, kas ir viens no svētku programmas pasākumiem. Preses konferencē piedalīsies Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Kultūras pārvaldes priekšniece Baiba Šmite, gaismas objektu veidotāji un gaismas festivāla mākslinieciskā vadītāja Diāna Čivle. Preses konferences noslēgumā tiks ieslēgts arī īpašs gaismas objekts.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2019/11/14

Rīga

Pasniegtas balvas Rīgas labākajiem pirmsskolu darbiniekiem, Martas Rinkas balvu saņēma Ligita Gulbe

Martas Rinkas piemiņas balva „Mūžs veltīts bērniem” 13. novembrī tika pasniegta Rīgas Pārdaugavas pirmsskolas vadītājai Ligitai Gulbei. Rīgas pašvaldības balvas labākajiem pirmsskolu darbiniekiem par godprātīgu, profesionālu pedagoģisko darbu, kā arī par ieguldījumu pirmsskolas izglītības attīstībā pasniedza Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta (RD IKSD) direktora p.i. Ivars Balamovskis un RD IKSD Pirmsskolu nodaļas vadītāja Iveta Nagla.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2019/11/14

Rīga

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv
Reklāma pilsetas.lv
Reklāma pilsetas.lv
Reklāma pilsetas.lv
Reklāma pilsetas.lv

Mūsu partneri


 • WEBSEO

  www.webseo.lv

  Mājas lapu izstrāde Mājas lapu administrēšana. SEO mājas lapu optimizācija interneta meklētājiem. Mājas lapu popularizēšana internetā. Reklāma internetā Google AdWords un citur.

 • WEBSEO

  www.webseo.lv

  Разработка веб-сайтов Администрирование веб-сайтов. SEO оптимизация сайта для поисковых систем интернета. Раскрутка веб-сайтов. Реклама в интернете Google AdWords и другое.

 • Fotostudijas.lv

  www.fotostudijas.lv

  Fotosesijas un video filmēšana. Fotostudija Rīgā. Fotogrāfs ar pieredzi.

 • Tipografijas.lv

  www.tipografijas.lv

  Tipogrāfijas pakalpojumi. Poligrāfija - Grafiskais dizains un maketēšana

 • Dizaina un drukas pakalpojumi

  www.dizainsundruka.lv

  Kvalitatīvi un operatīvi pakalpojumui, dizainā un drukā, par pieņemamām cenām - uzņēmumiem un privātpersonām.