Latvijas pilsētu jaunumi

Ziņas no Rīga

Kanāls 1  

Komunālo pakalpojumu sniedzēji ārkārtējās situācijas laikā nepiemēros līgumsodus, SIA „Rīgas ūdens” uz trīs mēnešiem par 7 % samazina ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifus

Realizējot sociāli atbildīgu politiku, komunālo pakalpojumu sniedzēji ārkārtējās situācijas laikā nepiemēros līgumsodus un pat samazinās pakalpojumu tarifus. Tā SIA „Rīgas ūdens” ceturtdien, 9. aprīlī, paziņoja, ka uzņēmums ir radis iespēju uz trīs mēnešiem par 7 % samazināt ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifus.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2020/04/09

Rīga

Brīvdienās Rīgas pašvaldības policija divkāršos ierasto patruļu skaitu

Lieldienu brīvdienās Rīgas pašvaldības policija ir divkāršojusi ierasto patruļu skaitu, lai varētu nodrošināt pēc iespējas lielāku policijas klātbūtni pilsētā. Galvenokārt uzmanība tiks pievērsta populārākajām pulcēšanās vietām, lai kontrolētu fiziskās distancēšanās ievērošanu. Tāpat RPP sniegs atbalstu Valsts policijai, kontrolējot, vai mājās atrodas visi tie, kuriem saslimšanas dēļ noteikta stingra izolācija vai pašizolēšanās.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2020/04/09

Rīga

Skultes pārvada būvniecībai izmantos arī aizņēmumu

Ceturtdien, 9. aprīlī, Rīgas domes pagaidu administrācija atbalstīja vidējā termiņa aizņēmuma līdz 20,99 miljoniem eiro apmērā izmantošanu Skultes pārvada būvniecībai. Aizņēmumu atmaksas termiņš būs līdz 20 gadiem.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2020/04/09

Rīga

Rīgas domes Komercdarbības nodrošinājuma pārvalde tiek nodota pilsētas izpilddirektora pakļautībā

Ceturtdien, 9.aprīlī, Rīgas domes pagaidu administrācija atbalstīja lēmumu reorganizēt Rīgas domes Īpašuma departamentu, nododot Rīgas pilsētas izpilddirektora pakļautībā Komercdarbības nodrošinājuma pārvaldi, izveidojot to par pašvaldības Centrālās administrācijas struktūrvienību.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2020/04/09

Rīga

Administrācija apstiprina Rīgas budžetu, palielinot rezervi rīdzinieku un uzņēmumu atbalstam

Šodien, 9. aprīlī, Rīgas pilsētas pašvaldības pagaidu administrācija apstiprināja pašvaldības budžetu 2020. gadam. Tas palīdzēs nodrošināt pilsētas stabilitāti un atbalstu tiem rīdziniekiem, kurus ārkārtējā situācija ir ietekmējusi visvairāk. Budžeta ieņēmumi plānoti 935 266 630 eiro, savukārt izdevumi – 1 040 571 696 eiro, visvairāk līdzekļu paredzot izglītības nozarei.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2020/04/09

Rīga

“Rīgas satiksme” aicina sekot līdzi paziņojumiem e-talona karšu lasītājā

“Rīgas satiksme” aicina sekot līdzi paziņojumiem sabiedriskajā transportā esošajos karšu lasītājos - zaļā gaismiņa liecina, ka brauciens reģistrēts veiksmīgi, savukārt sarkanā gaismiņa – brauciena reģistrācija nav izdevusies un jāiegādājas biļete.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2020/04/09

Rīga

Novērtējot labās prakses piemērus, AS „Rīgas Centrāltirgus” ievieš īpašās iepirkšanās stundas

Novērtējot labās prakses piemērus sakarā ar Covid-19 izplatības ierobežošanu, arī AS „Rīgas Centrāltirgus” ievieš īpašās iepirkšanās stundas no plkst 11.00 līdz 15.00 vecāka gada gājuma cilvēkiem, topošajām māmiņām un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2020/04/09

Rīga

Rīgas pašvaldība ārkārtējās situācijas laikā komersantiem samazinās nomas maksu vai atbrīvos no tās

Rīgas pašvaldība komersantus, kuriem ar pašvaldības iestādēm ir noslēgts nomas līgums, ārkārtējās situācijas laikā atbrīvos no nomas maksas vai arī to samazinās. Atbalstu piešķirs tikai komercreģistrā ierakstītām fiziskām personām vai individuālajiem komersantiem, kā arī komercsabiedrībām, kas var būt gan personālsabiedrība, gan kapitālsabiedrība.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2020/04/09

Rīga

Atbalsta līdzfinansējumu Rīgas Pašvaldības policijas zivju resursu aizsardzības projektam

Ceturtdien, 9. aprīlī, Rīgas pilsētas pašvaldības pagaidu administrācija videokonferences režīmā notikušajā sēdē nolēma piešķirt līdzfinansējumu Rīgas pašvaldības policijas sagatavotajam projektam „Alumīnija laivas un kvadricikla iegāde zivju resursu aizsardzībai”.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2020/04/09

Rīga

Palielināts Rīgas pašvaldības līdzfinansējuma apmērs privātajos bērnudārzos

Apstiprinot Rīgas pašvaldības 2020. gada budžetu, tika piešķirts lielāks Rīgas domes līdzfinansējums privātajiem bērnudārziem. Pašvaldība par katru bērnu no pusotra līdz četriem gadiem maksās līdzfinansējumu 250,61 eiro mēnesī, bet par bērniem obligātajā izglītības vecumā līdzfinansējums būs 188,71 eiro. Līdzfinansējuma summas pārrēķins privātajām izglītības iestādēm tiks veikts par periodu no 2020.gada janvāra, izmaksājot starpību.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2020/04/09

Rīga

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv
Reklāma pilsetas.lv
Reklāma pilsetas.lv
Reklāma pilsetas.lv
Reklāma pilsetas.lv

Mūsu partneri


 • WEBSEO

  www.webseo.lv

  Mājas lapu izstrāde Mājas lapu administrēšana. SEO mājas lapu optimizācija interneta meklētājiem. Mājas lapu popularizēšana internetā. Reklāma internetā Google AdWords un citur.

 • WEBSEO

  www.webseo.lv

  Разработка веб-сайтов Администрирование веб-сайтов. SEO оптимизация сайта для поисковых систем интернета. Раскрутка веб-сайтов. Реклама в интернете Google AdWords и другое.

 • Fotostudijas.lv

  www.fotostudijas.lv

  Fotosesijas un video filmēšana. Fotostudija Rīgā. Fotogrāfs ar pieredzi.

 • Tipografijas.lv

  www.tipografijas.lv

  Tipogrāfijas pakalpojumi. Poligrāfija - Grafiskais dizains un maketēšana

 • Dizaina un drukas pakalpojumi

  www.dizainsundruka.lv

  Kvalitatīvi un operatīvi pakalpojumui, dizainā un drukā, par pieņemamām cenām - uzņēmumiem un privātpersonām.