Latvijas pilsētu jaunumi

Ziņas no Rīga

Kanāls 1  

Rīgas domes deputātu atklātā vēstule rīdziniekiem!

Mēs ar saviem parakstiem apliecinām savu labo gribu un vēlēšanos kalpot Rīgai, jo bijām nākuši strādāt. Paldies jums par atbalstu, cienījamie rīdzinieki! Paldies koalīcijas kolēģiem par kopīgu darbu un paveikto vairāk nekā 10 gadu garumā.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2020/02/24

Rīga

Izdota grāmata “Rīgas Skolēnu pils gadu ritos”

29.februārī plkst.15.00 Bērnu un jauniešu centrā “Rīgas Skolēnu pils” notiks grāmatas “Rīgas Skolēnu pils gadu ritos” atvēršanas svētki.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2020/02/24

Rīga

O.Burovs: ir uzsāktas neatgriezeniskas pārmaiņas Rīgas pašvaldības pārvaldībā

“Lai arī Rīgas domes priekšsēdētāja amatā nostrādātais laiks bija izaicinājumu pilns un dinamisks, ir izdevies paveikt visai daudz. Pirmkārt, ir uzsāktas neatgriezeniskas pārmaiņas pašvaldības pārvaldībā, tai skaitā pašvaldības kapitālsabiedrību darbā. Uzņēmumu valdēs strādā profesionāļi, nevis politisku iemeslu dēļ ieceltie cilvēki, bet departamentu vadītāji tiek meklēti atklātajos konkursos,” uzsver Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2020/02/24

Rīga

Slēgs satiksmi pie ēkas Peitavas ielā 7

Saistībā ar ēkas demontāžas darbiem no 26.februāra līdz 1.aprīlim tiks slēgta gājēju kustība un transportlīdzekļu satiksme Peitavas ielā pie ēkas Peitavas ielā 7.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2020/02/21

Rīga

Ierobežos satiksmi Ukrainas parlamenta priekšsēdētāja vizītes laikā

Saistībā ar Ukrainas parlamenta priekšsēdētāja Dmitro Razumkova oficiālo vizīti Latvijā tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana vairākās vietās pilsētā.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2020/02/21

Rīga

Filmēšanas laikā ierobežos satiksmi Dzirnavu ielā

Saistībā ar reklāmas klipa filmēšanu no 22.februāra plkst. 17.00 līdz 23.februāra plkst. 12.00 tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana Dzirnavu ielas kreisajā pusē, posmā no Zaļās ielas līdz Antonijas ielai.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2020/02/21

Rīga

“Rīgas Jūgendstila centrs” aicina uz mākslinieka Jūlija Madernieka 150 gadu jubileju

Pēc J. Madernieka metiem darināta tērpa demonstrējums, mākslas vēsturnieces Rūtas Rinkas prezentācija un teatralizēts uzvedums muzejs “Rīgas Jūgendstila centrs” ievada izcilā mākslinieka jubilejas gadu Latvijā. Sarīkojums muzejā notiks tieši viņa dzimšanas dienā – 27. februārī plkst. 17.00, bet teatralizētas ekskursijas “Jūlijam Maderniekam–150” turpināsies visu gadu.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2020/02/20

Rīga

Filmēšanas laikā ierobežos satiksmi Matīsa ielā

Saistībā ar mūzikas video filmēšanu 21.februārī un 22.februārī no plkst. 5.30 līdz plkst. 7.30 un no plkst. 18.30 līdz plkst. 21.00 tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana Matīsa ielas labajā pusē, posmā no ēkas Brīvības bulvārī 88 līdz ēkai Matīsa ielā 6.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2020/02/20

Rīga

Notiks Rīgas tautas deju kolektīvu skates – koncerti

Šā gada 29. februārī un 1. martā kultūras pilī “Ziemeļblāzma” Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments rīko Rīgas tautas deju kolektīvu skates – koncertus.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2020/02/20

Rīga

RCB grāmatu maiņas punktā būs iespēja kļūt par bibliotēkas lasītāju

28. un 29.februārī plkst.10.00–18.00 un 1.martā plkst.10.00–17.00, Latvijas Grāmatu izstādē 2020 starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, darbosies Rīgas Centrālās bibliotēkas grāmatu maiņas punkts. Šoreiz tajā ikvienam interesentam būs iespēja reģistrēties par Rīgas Centrālās bibliotēkas lietotāju.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2020/02/20

Rīga

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv
Reklāma pilsetas.lv
Reklāma pilsetas.lv
Reklāma pilsetas.lv
Reklāma pilsetas.lv

Mūsu partneri


 • WEBSEO

  www.webseo.lv

  Mājas lapu izstrāde Mājas lapu administrēšana. SEO mājas lapu optimizācija interneta meklētājiem. Mājas lapu popularizēšana internetā. Reklāma internetā Google AdWords un citur.

 • WEBSEO

  www.webseo.lv

  Разработка веб-сайтов Администрирование веб-сайтов. SEO оптимизация сайта для поисковых систем интернета. Раскрутка веб-сайтов. Реклама в интернете Google AdWords и другое.

 • Fotostudijas.lv

  www.fotostudijas.lv

  Fotosesijas un video filmēšana. Fotostudija Rīgā. Fotogrāfs ar pieredzi.

 • Tipografijas.lv

  www.tipografijas.lv

  Tipogrāfijas pakalpojumi. Poligrāfija - Grafiskais dizains un maketēšana

 • Dizaina un drukas pakalpojumi

  www.dizainsundruka.lv

  Kvalitatīvi un operatīvi pakalpojumui, dizainā un drukā, par pieņemamām cenām - uzņēmumiem un privātpersonām.