Latvijas pilsētu jaunumi

Ziņas no Līvāni

Kanāls 1  

Latgales plānošanas reģions aicina piedalīties aizraujošā Vispasaules cilpošanas tūrē “Es atgriežos Latgalē!”

Latgales plānošanas reģions no 28. novembra līdz 13. decembrim aicina vietējā reģiona, remigrantu un repatriantu ģimenes, potenciālo remigrantu ģimenes, kas dzīvo ārpus Latvijas un diasporas locekļus piedalīties Vispasaules cilpošanas tūrē “Es atgriežos Latgalē!”, dodoties paša izvēlētā maršrutā Latvijā un visā plašajā pasaulē, vienlaikus atbildot uz interaktīviem jautājumiem un izpildot dažādus atraktīvus uzdevumus. Dalība spēlē ir bez maksas, visi reģistrētie dalībnieki piedalīsies izlozē par pārsteiguma balvām.

Ziņu RSS 2020/11/27

Līvāni

Realizēts līnijdeju grupas “Black Coffee” projekts “Esi kustīgs, būsi lustīgs!”

Mazo grantu konkursa “Iedzīvotāji veido  savu vidi - 2020”  ietvaros realizēts līnijdeju grupas “Black Coffee” projekts “Esi kustīgs, būsi lustīgs!”, kura mērķis bija piesaistīt papildus finansējumu līnijdeju sieviešu zābaku izgatavošanai.

Ziņu RSS 2020/11/27

Līvāni

VUGD 30.novembrī veiks trauksmes sirēnu pārbaudi

Pirmdien, 30.novembrī, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) visā Latvijā veiks trauksmes sirēnu pārbaudi, iedarbinot tās uz trim minūtēm.

Ziņu RSS 2020/11/27

Līvāni

Aicinām vecākus, kur bērni mācās citu pašvaldību vispārējās izglītības iestādēs, pieteikties pārtikas karšu saņemšanai

Lai attālinātā mācību procesa laikā periodā no 2020.gada 26.oktobra līdz 13.novembrim un ārkārtējās situācijas izsludinātajā laikā no 2020.gada 9.novembra līdz 2020. gada 6.decembrim atbalstītu vispārējās izglītības iestāžu 7.-12.klašu  izglītojamos, kuru  dzīvesvieta un vismaz viena vecāka dzīvesvieta ir deklarēta Līvānu novadā, bet kuri mācās citu pašvaldību vispārējās izglītības iestādēs, Līvānu novada dome nolēma izsniegt izglītojamo ģimenēm kates pārtikas iegādei katram bērnam, kurš mācās citu pašvaldību vispārējās izglītības iestādes 7.-12. klasē (izņemot izglītojamos, kuri apgūst neklātienes izglītības programmas).

Ziņu RSS 2020/11/27

Līvāni

Konkurss “Baltu ceļu Ziemassvētku brīnumam…” - atcelts

J. Graubiņa Līvānu Mūzikas un mākslas skolas organizētais lietišķās un vizuālās mākslas konkurss “ Baltu ceļu Ziemassvētku brīnumam…”. KONKURSS TIEK ATCELTS

Ziņu RSS 2020/11/27

Līvāni

Līvānu novada dome iedzīvotājus apkalpo attālināti

Lai mazinātu Covid-19 izplatību, Līvānu novada dome iedzīvotājus no 19. novembra apkalpos ATTĀLINĀTI.  Nepieciešamības gadījumā ar Līvānu novada domes administrāciju aicinām sazināties pa tālruni, e – pastu vai oficiālo elektronisko adresi, izmantojot www.latvija.lv (pakalpojums: elektronisks iesniegums iestādei), vai atstāt iesniegumu Līvānu novada domes administrācijas ēkas foajē (Rīgas ielā 77, Līvānos), kur uzstādīta pastkastīte sūtījumu nodošanai. Iesnieguma veidlapa Ziemassvētku pabalsta saņemšanai pieejama elektroniski vai domes foajē (aizpildītam iesniegumam jāpievieno attiecīgās dokumentu kopijas).

Ziņu RSS 2020/11/27

Līvāni

Adventes laikā atcerieties par drošību!

Tuvojas Adventes laiks, kad mājas un dzīvokļus, kā arī sabiedriskās ēkas rotās adventes vainagi un svētku noskaņas radīšanai tiks iedegtas sveces. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) statistika liecina, ka ik gadu šajā laikā no bez uzraudzības atstātas iedegtas sveces izceļas vairāki ugunsgrēki. Sagaidot pirmo adventes svētdienu, VUGD atgādina vairākus drošības padomus, lai no degošām svecēm neizceltos liela nelaime.

Ziņu RSS 2020/11/26

Līvāni

Līvānu novada Mazo grantu projekta ietvaros tapis izdevums “Skola Rožupē. Skolas vēsture 60 gados: no 1960. gada līdz mūsdienām”

Grāmatiņa “Skola Rožupē ir veltījums  pedagogiem, kuri savu profesionālo darbību ilgāku vai īsāku laiku ir aizvadījuši Rožupē. Izdevumā ir apkopoti nozīmīgākie skolas vēstures notikumi, sasniegumi 60 gadu garumā.

Ziņu RSS 2020/11/25

Līvāni

Dāvini prieku un pārsteigumu Ziemassvētkos!

Šis gads nav izņēmums, jo Sociālais uzņēmums Eņģeļa Pasts (www.engelapasts.lv) jau 7. gadu pēc kārtas organizē sociālo projektu “Ziemassvētku vecīša darbnīca 2020”. Neskatoties uz situāciju pasaulē (Covid19), kas skārusi mūs visus un ļoti ietekmējusi mūsu ikdienu, cilvēki sociālās aprūpes centros mīt joprojām un tur būs arī rīt un šajos Ziemassvētkos. Tieši tāpēc mums ir svarīgi to atcerēties un radīt šiem cilvēkiem prieku un pārsteigumu, lai ikdiena kļūst nedaudz vieglāka un priecīgāka.

Ziņu RSS 2020/11/23

Līvāni

Asistenta pakalpojuma nodrošināšana ārkārtējās situācijas laikā no 09.11.2020.

Sakarā ar ārkārtējās situācijas izsludināšanu no 09.11.2020. stājas spēkā norma, ka  asistenta pakalpojumam piešķirtās un neizmantotās stundas persona ar invaliditāti var izmantot sociālās iekļaušanās jeb brīvā laika pavadīšanas pasākumiem, nepārsniedzot personas iepriekšējos trijos kalendāra mēnešos vidēji vienā mēnesī izmantoto stundu skaitu.

Ziņu RSS 2020/11/23

Līvāni

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv
Reklāma pilsetas.lv
Reklāma pilsetas.lv
Reklāma pilsetas.lv
Reklāma pilsetas.lv

Mūsu partneri


 • WEBSEO

  www.webseo.lv

  Mājas lapu izstrāde Mājas lapu administrēšana. SEO mājas lapu optimizācija interneta meklētājiem. Mājas lapu popularizēšana internetā. Reklāma internetā Google AdWords un citur.

 • WEBSEO

  www.webseo.lv

  Разработка веб-сайтов Администрирование веб-сайтов. SEO оптимизация сайта для поисковых систем интернета. Раскрутка веб-сайтов. Реклама в интернете Google AdWords и другое.

 • Fotostudijas.lv

  www.fotostudijas.lv

  Fotosesijas un video filmēšana. Fotostudija Rīgā. Fotogrāfs ar pieredzi.

 • Tipografijas.lv

  www.tipografijas.lv

  Tipogrāfijas pakalpojumi. Poligrāfija - Grafiskais dizains un maketēšana

 • Dizaina un drukas pakalpojumi

  www.dizainsundruka.lv

  Kvalitatīvi un operatīvi pakalpojumui, dizainā un drukā, par pieņemamām cenām - uzņēmumiem un privātpersonām.