Latvijas pilsētu jaunumi

Ziņas no Līvāni

Kanāls 1  

Ražīgais 2019. gads biedrībā “Baltā māja”

Krāsains, bagātīgs, idejām un iecerēm vainagots, dažādībā iedvesmots – tā varam teikt par pavadīto gadu biedrībā “Baltā māja”. Īstenoti vairāki lieli projekti, pulcināti zinoši lektori, biedrības uzticamie draugi un klāt nākuši daudzi jauni, ir zinātniski un praktiski diskutēts, krāšņi radīts, izsvērti apspriests, domāts un darīts, jā, un izsapņotas vēl nebijušas ieceres nākamajam – 2020. gadam!

Ziņu RSS 2019/12/16

Līvāni

Atgādinājums suņu īpašniekiem – mājdzīvnieka ekskrementi ir jāsavāc

Nokūstot sniegam, ir aktualizējies jautājums par suņu ekskrementu nesavākšanu pēc to izvešanas pastaigā. Māju iekšpagalmos atklājas suņu saimnieku nolaidība, kas liek mātēm ar maziem bērniem pie rokas, kā arī citiem iedzīvotājiem manevrēt, lai neiekāptu ekskrementos. Ja citviet ir ierasts, ka suņu īpašnieks pēc sava mīluļa savāc un izmet atkritumos, tad Līvānos tas vēl nav kļuvis par normu. Ņemot vērā saņemtās sūdzības, arī pašvaldības kārtībnieks pievērsīs pastiprinātu vērību šim jautājumam.

Ziņu RSS 2019/12/06

Līvāni

13. decembrī notiks gadskārtējais labdarības pasākums Lūgšanu brokastis

13. decembrī plkst. 11.00  Preiļu novada Kultūras centrā notiks gadskārtējais labdarības pasākums Lūgšanu brokastis. Lūgšanu brokastis ir aizsākušās Amerikas Savienotajās Valstīs 1952. gadā, kad vadītāji saprata, ka tikai labklājība vien nespēs risināt daudzos izaicinājumus sabiedrībā. Lūgšanu brokastis pašlaik tiek rīkotas vairāk kā 50 valstīs. Latvijā Lūgšanu brokastis aizsākās 2005. gadā pēc Latvijas Evaņģēliski Luteriskās baznīcas arhibīskapa Jāņa Vanaga iniciatīvas.

Ziņu RSS 2019/12/05

Līvāni

Sveicam Valsts policiju 101. gadadienā!

Sveicam Valsts policiju 101. gadadienā!

Ziņu RSS 2019/12/05

Līvāni

Izmaiņas Līvānu novada domes un domes struktūrvienību darba grafikā decembrī

Ņemot vērā 2019.gada 28.novembra Līvānu novada domes sēdes lēmumu Nr.15-21, Līvānu novada domē un domes struktūrvienībās 2019.gada 23.decembra darba diena tiek pārcelta uz 2019.gada 7.decembri un 2019.gada 30.decembra darba diena tiek pārcelta uz 2019.gada 28.decembri.  Līvānu novada domes administrācijas darba grafik šonedēļ: 6.decembris (piektdien) 8.00-12.00/12.30-15.30; 7.decembris (sestdien) 8.00-12.00/12.30-15.30; 8.decembris – slēgts.

Ziņu RSS 2019/12/05

Līvāni

Personība Līvānu bibliotēkā – dzejnieks Kārlis Vērdiņš

12.decembrī plkst.13.30 Līvānu novada Centrālajā bibliotēkā Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstītā projekta “Personība bibliotēkā” ietvaros tikšanās ar dzejnieku, tulkotāju un literatūrzinātnieku Kārli Vērdiņu.

Ziņu RSS 2019/12/04

Līvāni

Saruna ar rakstnieku Vili Selecki Līvānu bibliotēkā

Līvānu novada Centrālajā bibliotēkā VKKF atbalstītā projekta “Es Lasu! Tu lasi?” ietvaros līvānieši tikās ar rakstnieku, publicistu un izglītības darbinieku, Triju Zvaigžņu ordeņa kavalieri  Vili Selecki. Viņš pastāstīja, ka pēc Latvijas Universitātes beigšanas vairāk nekā desmit gadus strādājis par vēstures skolotāju un skolas direktoru Dundagā, Stendē, Valdemārpilī un Tukumā. Ar humoru secināja, ka mācījis nepareizo vēsturi, to, kas tajā laikā bija jāmāca. 1987.gadā uzsācis darbu “Skolotāju avīzē” un tā palicis arī  žurnālistikā.

Ziņu RSS 2019/12/04

Līvāni

Līvānu 2.vidusskolas skolēni iepazīst Latvijas kultūru un vēsturi

Novembrī Līvānu 2. vidusskolas skolēni aktīvi izzināja Latvijas vēsturi un kultūru. Projekta “Latvijas skolas soma” atbalstu viņi nolēma izmantot, lai apmeklētu Raiņa muzeju „Berķenele” un noskatītos filmu “Dvēseļu putenis”.

Ziņu RSS 2019/12/04

Līvāni

Līvānu novada komandai 3. vieta LSVS 56.sporta spēļu kopvērtējumā

Sestdien, 30.novembrī, Rīgā, Lielajā Ģildē gadskārtējā Latvijas Sporta veterānu XXII salidojumā Līvānu novads tika sumināts kā Latvijas Sporta veterānu savienības (LSVS) 56.sporta spēļu uzvarētājs savā grupā novadu konkurencē. Spēļu kopvērtējumā starp visām pašvaldībām LSVS prezidents Ivans Kļementjevs Līvānu novadam pasniedza apbalvojumu par izcīnīto godpilno 3.vietu!

Ziņu RSS 2019/12/04

Līvāni

Sacenšas jaunie vieglatlēti

3. decembrī Līvānu 1.vidusskolas manēžā norisinājās Līvānu novada atklātais čempionāts vieglatlētikā slēgtās telpās U-10 (2011.-12.g.dz.) un U-12 (2009.-2010.g.dz.) zēniem un meitenēm. Sacensības piedalījās Jēkabpils SS, Ogres SC, Babītes vidusskolas, Sēlijas SS, Dagdas SS, Viļānu SS , Ilūkstes SS un Līvānu BJSS jaunie vieglatlēti. Kopumā uz starta izgāja vairāk par 120 dalībniekiem. Daudziem šīs sacensības bija pirmās, tāpēc daudziem līdzi paņemtās mammas bija lielisks palīgs un atbalsts.

Ziņu RSS 2019/12/04

Līvāni

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv
Reklāma pilsetas.lv
Reklāma pilsetas.lv
Reklāma pilsetas.lv
Reklāma pilsetas.lv

Mūsu partneri


 • WEBSEO

  www.webseo.lv

  Mājas lapu izstrāde Mājas lapu administrēšana. SEO mājas lapu optimizācija interneta meklētājiem. Mājas lapu popularizēšana internetā. Reklāma internetā Google AdWords un citur.

 • WEBSEO

  www.webseo.lv

  Разработка веб-сайтов Администрирование веб-сайтов. SEO оптимизация сайта для поисковых систем интернета. Раскрутка веб-сайтов. Реклама в интернете Google AdWords и другое.

 • Fotostudijas.lv

  www.fotostudijas.lv

  Fotosesijas un video filmēšana. Fotostudija Rīgā. Fotogrāfs ar pieredzi.

 • Tipografijas.lv

  www.tipografijas.lv

  Tipogrāfijas pakalpojumi. Poligrāfija - Grafiskais dizains un maketēšana

 • Dizaina un drukas pakalpojumi

  www.dizainsundruka.lv

  Kvalitatīvi un operatīvi pakalpojumui, dizainā un drukā, par pieņemamām cenām - uzņēmumiem un privātpersonām.