Latvijas pilsētu jaunumi

Ziņas no Līvāni

Kanāls 1  

Līvānu novada domes priekšsēdētājs Andris Vaivods saņēmis barikāžu dalībnieka Statusa apliecību

Šodien, 20. maijā, Līvānu Uzņēmējdarbības atbalsta centrā 1991. gada barikāžu dalībnieku biedrība izsniedza barikāžu dalībnieka Statusa apliecības. Tās varēja saņemt tie iedzīvotāji, kas ir reģistrējušies kā barikāžu dalībnieki un saņēmuši kādu no apbalvojuma veidiem – Piemiņas zīmi vai Pateicības rakstu. Barikāžu dalībnieka Statusa apliecību saņēma arī Līvānu novada domes priekšsēdētājs Andris Vaivods, kurš bija aktīvs Latvijas Tautas frontes dalībnieks un piedalījās 1991. gada barikādēs.

Ziņu RSS 2019/05/20

Līvāni

2019. gada 25. maijā notiks Eiropas Parlamenta vēlēšanas Latvijā

Eiropas Parlamenta jeb Eiropas vēlēšanas Latvijā notiks sestdien, 2019. gada 25. maijā. Varēs balsot arī 3 dienas iepriekš: 22., 23. un 24. maijā, kad iecirkņi strādās - 22. maijā no plkst. 17.00 līdz 20.00, 23. maijā no plkst. 9.00 līdz 12.00, 24. maijā no plkst. 10.00 līdz 16.00. Plānots, ka iepriekšējā balsošanā varēs balsot jebkurā iecirknī bez iepriekšējās reģistrācijas, ja starp šo iecirkni un vēlētāja iecirkni tiks nodrošināta tiešsaistes datu apmaiņa.

Ziņu RSS 2019/05/20

Līvāni

Līvānu novadu darba vizītē apmeklējusi labklājības ministre Ramona Petraviča

Piektdien, 17. maijā, Līvānu novadu darba vizītē apmeklēja labklājības ministre Ramona Petraviča. Vizītes mērķis bija iepazīties ar situāciju novada sociālās aprūpes iestādēs, apmeklēt ministrijas padotības iestādes un pārrunāt aktualitātes sociālajā jomā.

Ziņu RSS 2019/05/20

Līvāni

Apsveicam Dmitriju Serjoginu un Karīnu Helmani-Soročenkovu ar Latvijas čempionu tituliem maratonā

Dmitrijs Serjogins “Tet Rīgas maratonā” izcīnīja Latvijas čempiona titulu maratonā, bet sieviešu konkurencē par Latvijas čempioni kļuva Karīna Helmane-Soročenkova.

Ziņu RSS 2019/05/20

Līvāni

Līdz 24. maijam Latgales iedzīvotāji aicināti pieteikties bezmaksas 15 dienu on-line mācību spēlei sava sapņu darba meklēšanai ''Atrodi Savu Aizraušanos'' Latgalē

“Atrodi Savu Aizraušanos” Latgalē - tās ir jau otrās bezmaksas on-line apmācības Latgales iedzīvotājiem (no 18 g.vec.) sava īstā darba, aizraušanās meklēšanai 15 dienu garumā (1.-15.jun.), kas parasti maksātu vidēji 80-300 eur. Tās vadīs emocionālā intelekta treneri Zuarguss Zarmass un Lauma Žubule, kopā ar 3 citiem treneriem no tādām specialitātēm kā mārketings, inovācijas, sports.

Ziņu RSS 2019/05/17

Līvāni

Latvijā turpinās intensīva militāro mācību sezona

Aizsardzības ministrija informē, ka līdz pat vēlam rudenim turpinās intensīva militāro vingrinājumu un mācību sezona. Mācību laikā būs novērojam militārās tehnikas un karavīru pārvietošanās ārpus Ādažu poligona, kā arī Latvijas gaisa telpā lidos Latvijas un sabiedroto bruņoto spēku gaisa kuģi.

Ziņu RSS 2019/05/17

Līvāni

Seminārs: Ražošanas efektivitātes kāpināšana biškopības saimniecībās

31.05.2019. plkst. 10:00 LLKC Preiļu konsultāciju birojā( Raiņa bulvāris 21b, Preiļi) notiks seminārs biškopjiem.

Ziņu RSS 2019/05/17

Līvāni

1991. gada barikāžu dalībnieku statusa apliecību izsniegšana- IEPRIEKŠĒJA PIETEIKŠANĀS

Pirmdien, 2019. gada 20.maijā no plkst. 11.00-16.00 Līvānu uzņēmējdarbības atbalsta centrā (Domes iela 3, Līvāni) barikāžu dalībnieki varēs saņemt barikāžu dalībnieka Statusa apliecības. Obligāta iepriekšēja pieteikšanās.

Ziņu RSS 2019/05/17

Līvāni

Sākušies pilsētas apzaļumošanas darbi

Šonedēļ SIA “Līvānu dzīvokļu un komunālā saimniecība” Komunālā iecirkņa darbinieki uzsāka puķu stādīšanu pilsētas laukumos. 13. maijā tika uzstādītas puķu arkas Skolas sola laukumā, bet 14. maijā Līvānu pilsētas Centra laukumā tika uzstādītas divas ziedu piramīdas. Kā katru gadu pakāpeniski tiks apzaļumotas arī pārējās pilsētas puķudobes, puķupodi un puķu kastes.

Ziņu RSS 2019/05/16

Līvāni

19. un 20.jūlijā tiks svinēti Līvānu pilsētas svētki “Līvāni zied. Līvāni aug”

Latgales mīlētākā pilsēta Līvāni savu 93. dzimšanas dienu šogad svinēs 19. un 20.jūlijā. Līvāni ir darbīga pilsēta, kura mērķtiecīgi aug un attīstās. Priecējot pilsētas iedzīvotājus un sagaidot viesus, ziedu rotā tērpjas ne vien pilsētas laukumi un parki, bet pat Daugavas un Dubnas krasti un ūdeņi. Tāpēc ne velti šī gada svētku moto ir “Līvāni zied. Līvāni aug”.

Ziņu RSS 2019/05/16

Līvāni

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv
Reklāma pilsetas.lv
Reklāma pilsetas.lv
Reklāma pilsetas.lv
Reklāma pilsetas.lv

Mūsu partneri


 • WEBSEO

  www.webseo.lv

  Mājas lapu izstrāde Mājas lapu administrēšana. SEO mājas lapu optimizācija interneta meklētājiem. Mājas lapu popularizēšana internetā. Reklāma internetā Google AdWords un citur.

 • WEBSEO

  www.webseo.lv

  Разработка веб-сайтов Администрирование веб-сайтов. SEO оптимизация сайта для поисковых систем интернета. Раскрутка веб-сайтов. Реклама в интернете Google AdWords и другое.

 • Fotostudijas.lv

  www.fotostudijas.lv

  Fotosesijas un video filmēšana. Fotostudija Rīgā. Fotogrāfs ar pieredzi.

 • Tipografijas.lv

  www.tipografijas.lv

  Tipogrāfijas pakalpojumi. Poligrāfija - Grafiskais dizains un maketēšana

 • Dizaina un drukas pakalpojumi

  www.dizainsundruka.lv

  Kvalitatīvi un operatīvi pakalpojumui, dizainā un drukā, par pieņemamām cenām - uzņēmumiem un privātpersonām.