Latvijas pilsētu jaunumi

Ziņas no Kuldīga

Kanāls 1  

Informācija par laulību norisi no 7. aprīļa

No 2021. gada 7. aprīļa laulību reģistrācija ārtelpās ir atļauta ne vairāk kā desmit personām divu mājsaimniecību ietvaros, savukārt iekštelpās laulību reģistrāciju var noslēgt klātesot tikai personām, kuras vēlas noslēgt laulību un diviem pilngadīgiem lieciniekiem, informē Tieslietu ministrija. Veicot laulības reģistrāciju gan iekštelpās, gan ārtelpās visām klātesošajām personām jālieto mutes un deguna aizsegi, kā arī ir jāievēro citi noteiktie sociālās (fiziskās) distancēšanās un epidemioloģiskās drošības pasākumi. Tieslietu ministrija aicina personas būt atbildīgas un ievērot valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus, kā arī pirms laulības reģistrācijas lūdz sazināties ar dzimtsarakstu nodaļu vai baznīcu par tās iespējām nodrošināt visus nepieciešamos drošības pasākumus. Pamatojums izmaiņām ir Ministru kabineta 2021. gada 1. aprīļa noteikumi Nr. 191 “Grozījumi Ministru kabineta 2020. gada 9. jūnija noteikumos Nr. 360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai””. Ar Kuldīgas novada Dzimtsarakstu nodaļu var sazināties pa tālruni 633 23845, 27020765 vai e-pastā dzimtsaraksti@kuldiga.lv

Sākums - Kuldīgas novads 2021/04/09

Informācija par laulību norisi no 7. aprīļa

Rendas pagastā notiks Zemessardzes 45. nodrošinājuma bataljona mācības

Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes vienībās turpinās militārās apmācības process, pielāgojot katram uzdevumam un apmācībai valstī noteiktos drošības pasākumus.  Lai uzturētu un turpinātu attīstīt Zemessardzes 45. kaujas nodrošinājuma bataljona kaujas spējas,  10. un 11. aprīlī  Kuldīgas novada, Rendas pagastā, Mežzīles dzirnavezera apkārtnē  norisināsies bataljona zemessargu apmācība. Mācību laikā tiks ievērotas Slimību profilakses un kontroles centra noteiktās preventīvās un pretepidēmiskās instrukcijas. Iedzīvotāju ievērībai! Mācībās tiks izmantota munīcija un sprādzienu imitācijas līdzekļi. Nacionālie bruņotie spēki aicina ar sapratni izturēties pret Zemessardzes aktivitātēm.  Zemessardze – tā ir iespēja ikvienam Latvijas pilsonim saliedētā komandā ne tikai apgūt militārās pamatiemaņas, bet arī iegūt noderīgas zināšanas un prasmes, kas nepieciešamas, lai krīzes situācijā aizsargātu savu ģimeni un aizstāvētu Latviju. Zemessardzē nešķiro pēc tautības, izglītības, specialitātes vai pieredzes. Kandidātam ir jābūt Latvijas pilsonim no 18 līdz 55 gadiem ar valsts valodas zināšanām vismaz vidējā (B1) līmenī, bez kriminālās sodāmības, ar atbilstošu veselības stāvokli un fizisko sagatavotību. Pieteikuma iesniegšanai kandidātam jāsazinās ar dzīves vai studiju vietai tuvāko Zemessardzes vienību, zvanot uz tālruņa numuru 1811, rakstot uz e-pasta adresi esizemessargs@mil.lv vai personīgi ierodoties vienībā. Uzzini vairāk tīmekļvietnē www.zs.mil.lv! Būt gatavam rītdienai nozīmē visu uzsākt šodien. Esi savas zemes sargs – stājies Zemessardzē!

Sākums - Kuldīgas novads 2021/04/09

Rendas pagastā notiks Zemessardzes 45. nodrošinājuma bataljona mācības

Kuldīgas novadā sāk vakcinēt personas no 60 gadu vecuma

Pēc Lieldienu brīvdienām atsākusies cilvēku vakcinēšana Kuldīgas vieglatlētikas manēžā izveidotajā vakcinēšanas kabinetā. Šajā nedēļā slimnīca uzsākusi papildus personu vakcinēšanu, kuras atrodas šādā prioritārajā grupā: personas no 60 gadu vecuma, personas ar hroniskām slimībām, personas, kuras dzīvo vienā mājsaimniecībā ar bērniem, kuriem ir noteiktas hroniskas un imūnsupresējošas slimības un personas, kuras mājās aprūpē smagi slimas personas. Vakar pēc manavakcina.lv iesūtītā saraksta vakcinētas 22 personas, savukārt 8. aprīlī un 9. aprīlī vakcīnas pret Covid-19 saņems vēl 88 personas. Kuldīgas slimnīcas galvenā māsa Ilze Lude skaidro: “Vakcīnas mēs pasūtam katru nedēļu, savukārt manavakcina.lv mums sūta saraktu ar vakcinējamām personām. Šo sarakstu mēs nododam Kuldīgas vakcinēšanas kabineta administratorēm, kuras sazinās ar cilvēkiem un vienojas par vakcīnas saņemšanas laiku. Savakcinēt varam tikai tik cilvēku, cik vakcīnu mums piegādā. Katru nedēļu šis skaits atšķiras un ne vienmēr tas ir tāds, kādu mēs pasūtam. To mēs nevaram prognozēt, mums jāpielāgojas situācijai. Šajā nedēļā tās ir 110 vakcīnas. Redzēsim, cik būs nākamajā. Esam pasūtījuši 250 vakcīnas, jo vakcinēt paredzēts ar tās 50 personas, kurām jāsaņem otrā deva.” Pēc SPKC sniegtās informācijas: personas ar hroniskām slimībām (saskaņā ar rekomendācijām personu ar hroniskām slimībām vakcinācijas organizācijai, kas publicētas SPKC tīmekļvietnē Hroniski slimo pacientu vakcinācija): ļaundabīgi audzēji, hroniskas nieru slimības, Dauna sindroms, demence un tamlīdzīgas slimības, sirds asinsvadu sistēmas slimības (sirds išēmiskā slimība, kardiomiopātijas), smadzeņu asinsvadu slimības (insulti), aptaukošanās (ķermeņa masas indekss virs 30kg/m2 ), sirpjšūnu anēmija, cukura diabēts, bronhiālā astma, cistiskā fibroze, smaga arteriālā hipertensija, aknu slimības (t. sk. hepatīti), plaušu fibroze, talasēmija, personas ar imūndeficītu stāvokli (t. sk. HIV infekcija, medikamentoza imūndepresija, onkoloģiskas slimības u. tml.). Lēmumu par vakcināciju pieņem ģimenes ārsts, ārstējošais speciālists, atbilstoši SPKC rekomendācijām. Veselības ministrija aicina iedzīvotājus neatlikt pieteikšanos vakcīnai. Lai plānotu operatīvu un ģeogrāfiski vienmērīgu vakcinācijas procesu visā Latvijas teritorijā, iedzīvotāji jau tagad aicināti pieteikties Covid-19 vakcīnai vietnē www.manavakcina.lv, pa tālruni 8989 vai pie ģimenes ārsta.

Sākums - Kuldīgas novads 2021/04/08

Kuldīgas novadā sāk vakcinēt personas no 60 gadu vecuma

Kuldīga – pirmā Latvijas pilsēta lidsabiedrības "airBaltic" blokķēžu tehnoloģiju kampaņā

Publicējot mākslas darbu un stāstu par Kuldīgu, Latvijas lidsabiedrība airBaltic 7. aprīlī paziņoja, ka kļūs par pasaulē pirmo aviokompāniju, kas izdos neaizstājamos blokķēžu žetonus jeb NFT (non-fungible token). Lidsabiedrība izdos ierobežota daudzuma NFT, kuros būs attēlota Airbus A220-300 lidmašīna ar tās reģistrācijas numuru, kā arī mākslas darbs ar vienu no Latvijas iemīļotākajām pilsētām, lai veicinātu tūrismu un Latvijas atpazīstamību pasaulē. airBaltic izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss) norāda: “Blokķēžu tehnoloģija ir pierādījusi, ka šeit būs uz ilgu laiku. Pēc tam, kad jau kļuvām par pirmo lidsabiedrību, kas kā maksāšanas līdzekli pieņem Bitcoin, mūsu nākamais solis blokķēžu tehnoloģijā ir piedāvāt neaizstājamos blokķēžu žetonus. NFT tiek izmantoti ne tikai digitāliem mākslas darījumiem, bet var tikt arī izmantoti koncertu biļešu iegādei  un citu unikālu priekšmetu pārdošanai, tostarp lidmašīnu biļešu. Ierobežota apjoma NFT izdošana būs kā tūrisma kampaņa Latvijas pilsētām, kas joprojām daudziem ir neatklāti galamērķi.” Kuldīgas novada Domes priekšsēdētāja Inga Bērziņa ir gandarīta, ka tieši Kuldīga izvēlēta kā pirmā pilsēta, prezentējot lidsabiedrības ieceri. “Sirsnīgi pateicos lidsabiedrībai airBaltic un personīgi kompānijas izpilddirektoram Martinam Gausam par Kuldīgai izrādīto godu! Esmu gandarīta, ka tieši Latvijas lidsabiedrība kļūs par pirmo aviokompāniju, kas izdos neaizstājamos blokķēžu žetonus. Vēl lielāks prieks, ka šādā veidā kompānija arī atbalstīs tūrisma attīstību Latvijā un veicinās to, ka cilvēki visā pasaulē varēs labāk iepazīt mūsu valsts skaistākās vietas,” pauž I. Bērziņa. Atgādinām, ka airBaltic 2018. gadā, godinot Latvijas simtgadi, aicināja ikvienu balsot par savām iemīļotākajām Latvijas pilsētām, kuru vārdos tika nodēvētas 14 lidsabiedrības Airbus A220-300 lidmašīnas. Pateicoties balsotāju aktivitātei, uz vienas no airBaltic lidmašīnām lasāms Kuldīgas vārds. Saite uz airBaltic bloga ierakstu ar mākslas darbu un stāstu par Kuldīgu.      

Sākums - Kuldīgas novads 2021/04/07

Kuldīga – pirmā Latvijas pilsēta lidsabiedrības "airBaltic" blokķēžu tehnoloģiju kampaņā

Kuldīgas novada 12. klašu skolēni klātienē gatavosies eksāmeniem

No 7. aprīļa visā valstī ir atļautas klātienes mācības 12. klašu skolēniem, stingri ievērojot drošības pasākumus un veicot gan pedagogu, gan jauniešu testēšanu. Mācības var organizēt ne vairāk kā divas dienas nedēļā mācību priekšmetos, kuros tiek kārtoti centralizētie eksāmeni, nodrošinot klašu plūsmu nepārklāšanos. Lai īstenotu jauno kārtību, Kuldīgas Centra vidusskola, Kuldīgas 2. vidusskola un Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskola jau veikusi 12. klašu un pedagogu testēšanu, bet V.Plūdoņa Kuldīgas vidusskolā testēšana norisināsies 8. aprīlī. Apmeklējot klātienes mācības, skolēnam būs jāuzrāda negatīvs Covid-19 tests. Kuldīgas Centra vidusskolā 12. klašu skolēniem mācības klātienē norisināsies ceturtdienās, ar iespēju pielikt klāt vēl vienu klātienes dienu. Skola nodrošinās skolēniem klātienē arī siltas pusdienas. Savukārt Kuldīgas 2. vidusskolā mācības eksāmenu priekšmetos norisināsies ceturtdienās un piektdienās. Mācības notiks bijušās Kuldīgas pamatskolas ēkā, un skolēniem no nākamās nedēļās tiks nodrošinātas siltas pusdienas. Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskolā 12. klašu skolēniem izglītības iestādi apmeklēt klātienē būs iespējams divas dienas – otrdienās un ceturtdienās. Arī KMHZV risinās jautājumu, lai skolēniem klātienē nodrošinātu ēdināšanu. Turpretim V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskolā eksāmenu priekšmetos klātienē mācības norisināsies pirmdienās un ceturtdienās, būs arī siltas brīvpusdienas. Ar jauno kārtību, kādā notiks skolēnu testēšana un darba organizācija, katra skola savus audzēkņus informēs atsevišķi. Savukārt 1. – 11. klašu skolēni mācības Kuldīgas novadā turpina tikai attālināti. Bet pirmsskolas izglītības iestādēs darbs norisinās klātienē. Klātienē darbojas arī Viduskurzemes pamatskola-attīstības centrs.

Sākums - Kuldīgas novads 2021/04/07

Kuldīgas novada 12. klašu skolēni klātienē gatavosies eksāmeniem

5. jūnijā – pašvaldību vēlēšanas

Aicinām iepazīties ar visbiežāk uzdotajiem jautājumiem un atbildēm par gaidāmajām pašvaldību vēlēšanām. Kad norisināsies pašvaldību vēlēšanas? 2021. gada pašvaldību vēlēšanas norisināsies 5. jūnijā. Kā varu uzzināt, kurā pašvaldībā man jāvēl? Šogad iedzīvotājiem papīra formāta paziņojumi netika izsūtīti. Katrs savu vēlēšanu apgabalu var noskaidrot Centrālās vēlēšanu komisijas mājaslapā, sadaļā “Pašvaldību vēlēšanas”, spiežot uz apakšsadaļu “Vēlēšanu apgabala noskaidrošana un maiņa” (ŠEIT). Ja iedzīvotājam nav piekļuve internetam, aicinām vērsties pagastu pārvaldēs, vai bibliotēkās, kur darbinieki palīdzēs noskaidrot nepieciešamo informāciju.  Pašvaldību vēlēšanās iedzīvotājs nav piesaistīts konkrētam vēlēšanu iecirknim, bet vēlēšanu apgabalam un pēc savas izvēles brīvi var balsot vienā no 25 Kuldīgas novada vēlēšanu iecirkņiem. Kur atradīsies Kuldīgas novada vēlēšanu iecirkņi? Kuldīgas novada vēlēšanu apgabalā strādās 25 vēlēšanu iecirkņi. Nr. 557 “BANGAS” – 2. “Bangas”-2, Priedaine, Kurmāles pagasts, Kuldīgas novads; Nr. 548 2. VIDUSSKOLA. Jelgavas iela 62, Kuldīga, Kuldīgas novads; Nr. 548 ALSUNGAS KULTŪRAS NAMS.  Ziedulejas iela 1, Alsunga, Alsungas nov; Nr. 560 ATPŪTAS CENTRS. “Atpūtas Centrs”, Dzelda, Nīkrāces pagasts, Skrundas novads; Nr. 559 BITĪTE. “Bitīte”, Laidi, Laidu pagasts, Kuldīgas novads; Nr. 567 BRĪVĀ LAIKA PAVADĪŠANAS NAMS. Rudupes iela 1, Venta, Rumbas pagasts, Kuldīgas novads; Nr. 552 ĒDOLES PAGASTA PĀRVALDE. Dārza iela 6, Ēdole, Ēdoles pagasts, Kuldīgas novads; Nr. 554 ĪVANDES PAGASTA PĀRVALDE. “Skolas Nams”, Īvande, Īvandes pagasts, Kuldīgas novads; Nr. 555 KABILES PAGASTA PĀRVALDE. “Spārītes”, Kabile, Kabiles pagasts, Kuldīgas novads; Nr. 570 ĶIKURU PASTS. Avotu iela 1, Ķikuri, Turlavas pagasts, Kuldīgas novads; Nr. 546 KULDĪGAS CENTRA VIDUSSKOLA. Mucenieku iela 6, Kuldīga, Kuldīgas novads; Nr. 556 KURMĀLES PAGASTA PĀRVALDE. “Pagastmāja”, Vilgāle, Kurmāles pagasts, Kuldīgas novads; Nr. 549 LU KULDĪGAS FILIĀLE. Kalna iela 19, Kuldīga, Kuldīgas novads; Nr. 561 PADURES PAGASTA PĀRVALDE. “Arāji”, Padure, Padures pagasts, Kuldīgas novads; Nr. 553 PAGASTMĀJA. “Pagastmāja”, Gudenieki, Gudenieku pagasts, Kuldīgas novads; Nr. 562 PELČU PAGASTA PĀRVALDE. “Pagastlejas”, Pelči, Pelču pagasts, Kuldīgas novads; Nr. 564 RENDAS PAGASTA PĀRVALDE. “Vīgneri”, Renda, Rendas pagasts, Kuldīgas novads; Nr. 565 RUDBĀRŽU TAUTAS NAMS. “Dārdedzes”, Rudbārži, Rudbāržu pagasts, Skrundas novads; Nr. 563 SĀKUMSKOLA. “Sākumskola”, Raņķi, Raņķu pagasts, Skrundas novads; Nr. 558 SERMĪTES INTEREŠU CENTRS. “Sermītes Skola”, Sermīte, Laidu pagasts, Kuldīgas novads; Nr. 550 SKRUNDAS KULTŪRAS NAMS. Lielā iela 1A, Skrunda, Skrundas novads; Nr. 568 SNĒPELES TAUTAS NAMS. “Pagastmāja”, Snēpele, Snēpeles pagasts, Kuldīgas novads; Nr. 569 TURLAVAS PAGASTA PĀRVALDE. “Gundegas 1”, Turlava, Turlavas pagasts, Kuldīgas novads; Nr. 571 VĀRMES JAUNIEŠU CENTRS. “Gaismas”, Vārmes pagasts, Kuldīgas novads; Nr. 547 VIDUSSKOLA. Piltenes iela 25, Kuldīga, Kuldīgas novads. Kā varu nomainīt vēlēšanu apgabalu? Līdz 27. maijam, aizpildot iesniegumu, iedzīvotājs drīkst mainīt vēlēšanu apgabalu uz to, kurā tam pieder nekustamais īpašums. Iesniegumu var iesniegt konkrētā novada pašvaldībā (būs jāuzrāda Zemesgrāmata vai izziņa no Zemesgrāmatas par īpašuma piederību), vai iesniedzot pieprasījumu elektroniski, Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes e-pakalpojumā “Vēlēšanu apgabala noskaidrošana un maiņa” (būs nepieciešams interneta bankas autentifikācijas rīks vai drošs elektroniskais paraksts). Cik deputātus ievēlēs jaunizveidotajā Kuldīgas novadā? Jaunizveidotajā Kuldīgas novadā, kas sevī ietvers Kuldīgas, Skrundas un Alsungas novadus, ievēlēs 15 deputātus. Ievēlētos deputātus neievēlēs pēc noteiktas “kvotas” vai reģionālā principa, kas pienāktos pievienotajiem novadiem. Visiem partiju sarakstiem un deputātu kandidātiem būs vienlīdzīgas iespējas. Vai varu pieteikties un strādāt vēlēšanu iecirknī, kā komisijas loceklis? Jā, līdz 9. aprīlim iedzīvotāji var pieteikties, lai strādātu vēlēšanu iecirknī, taču atbilstoši pašvaldības vēlēšanu komisiju un vēlēšanu iecirkņu komisiju likuma 6., 7., 8. pantam, ja kandidātu izvirza politiskā partija vai politisko partiju apvienība, pieteikumam pievienojams arī izraksts no tās centrālās pastāvīgi funkcionējošās vadības institūcijas lēmuma. Ja kandidātu izvirza vēlētāju grupa, pieteikums jāparaksta desmit vēlētājiem, norādot savu vārdu, uzvārdu, personas kodu un dzīvesvietas adresi. Iecirkņu komisijas locekļu kandidātu pieteikumi iesniedzami Kuldīgas novada vēlēšanu komisijai Kuldīgā, Baznīcas ielā 1, 102. kabinetā (vai vietējā pagasta pārvaldē) līdz 2021. gada 9. aprīlim izpildot pieteikuma veidlapu (saņemamas novada domē un pagastu pārvaldēs), kā arī Kuldīgas novada pašvaldības mājaslapā. Līdz kuram datumam, un kur var iesniegt kandidātu sarakstu? Kuldīgas novada Domes deputātu kandidātu saraksti iesniedzami, līdz 6. aprīlim Kuldīgā, Baznīcas ielā 1, 1. stāva zālē. Kandidātu sarakstu pieņemšana notiek iepriekš piesakoties, sazinoties pa zemāk norādītiem tālruņiem, ir iespējams sarakstus pieņemt ārpus komisijas noteiktā darba laika. Kontakttālrunis informācijai - Inese Ozola - Kuldīgas novada vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja (tālrunis 27020961). Ina Firsova - Kuldīgas novada vēlēšanu komisijas sekretāre (tālrunis 27020964). Kur varu uzzināt plašāku informāciju par gaidāmajām pašvaldību vēlēšanām? Plašāku informāciju iedzīvotāji var iegūt Centrālās vēlēšanu komisijas mājaslapā (ŠEIT), vai zvanot uz informatīvo tālruni 67049999.

Sākums - Kuldīgas novads 2021/04/06

5. jūnijā – pašvaldību vēlēšanas

Izsludina atklātu projektu konkursu pieaugušo izglītotājiem

Kuldīgas novada pašvaldība turpina iepriekšējā gadā aizsākto ieceri un 2021. gadā izsludina projektu konkursu finansējuma saņemšanai pieaugušo izglītības projektu īstenošanai. Finansiāli tiks atbalstīti pretendenti, kuri ir pieaugušo izglītotāji un savu darbību īsteno Kuldīgas novada administratīvajā teritorijā un nav Pašvaldības iestāde (t.sk. bibliotēka, muzejs, skolas). Konkursā atbalstāmās aktivitātes – neformālās izglītošanas pasākumi: meistarklases, radošās darbnīcas, diskusijas, citas interaktīvās formas, tikšanās ar sabiedrībā zināmiem cilvēkiem. Projekta īstenošana ir paredzēta Kuldīgas novada teritorijā, un īstenošanas periods nav īsāks par diviem mēnešiem un nepārsniedz sešus mēnešus.  Viens pretendents var iesniegt vienu projekta iesniegumu. Prioritārā mērķa grupa ir bērnu vecāki, kuriem ir bērni vecumā līdz 18 gadiem, kā arī novada iedzīvotāji vecumā no 26 gadiem. Pieprasītais finansējums no pašvaldības nedrīkst būt lielāks par 1000 EUR, savukārt priekšroka būs projektiem ar līdzfinansējumu no citiem finanšu avotiem un lielāku dalībnieku skaitu. Projekta pieteikumu jāiesniedz līdz 2021. gada 10. aprīlim elektroniska dokumenta veidā, parakstītu ar drošu elektronisko parakstu vai parakstītu un ieskenētu PDF formātā, nosūtot uz pašvaldības e-pasta adresi: dome@kuldiga.lv       Pieteikuma veidlapas var lejupielādēt Kuldīgas novada pašvaldības mājaslapā. Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar Kuldīgas novada pašvaldības  nodaļas Izglītības nodaļas speciālisti Unu Lepsi, zvanot uz tālruni 26542280, vai rakstot uz e-pastu una.lepse@kuldiga.lv KONKURSA NOLIKUMS PIETIEKUMA VEIDLAPA BUDŽETA VEIDLAPA VĒRTĒŠANAS KRITĒRIJI NOSLĒGUMA ATSKAITE

Sākums - Kuldīgas novads 2021/03/29

Izsludina atklātu projektu konkursu pieaugušo izglītotājiem

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv
Reklāma pilsetas.lv
Reklāma pilsetas.lv
Reklāma pilsetas.lv
Reklāma pilsetas.lv

Mūsu partneri


 • WEBSEO

  www.webseo.lv

  Mājas lapu izstrāde Mājas lapu administrēšana. SEO mājas lapu optimizācija interneta meklētājiem. Mājas lapu popularizēšana internetā. Reklāma internetā Google AdWords un citur.

 • WEBSEO

  www.webseo.lv

  Разработка веб-сайтов Администрирование веб-сайтов. SEO оптимизация сайта для поисковых систем интернета. Раскрутка веб-сайтов. Реклама в интернете Google AdWords и другое.

 • Fotostudijas.lv

  www.fotostudijas.lv

  Fotosesijas un video filmēšana. Fotostudija Rīgā. Fotogrāfs ar pieredzi.

 • Tipografijas.lv

  www.tipografijas.lv

  Tipogrāfijas pakalpojumi. Poligrāfija - Grafiskais dizains un maketēšana

 • Dizaina un drukas pakalpojumi

  www.dizainsundruka.lv

  Kvalitatīvi un operatīvi pakalpojumui, dizainā un drukā, par pieņemamām cenām - uzņēmumiem un privātpersonām.