Latvijas pilsētu jaunumi

Ziņas no Rīga

Kanāls 1  

Juglas filiālbibliotēka aicina uz tikšanos ar V.Volkovu

Rīgas Centrālās bibliotēkas Juglas filiālbibliotēka (Brīvības gatve 430 a) piektdien, 18. oktobrī, plkst. 16.00 aicina uz tikšanos ar žurnālisti, grāmatas un fotoizstādes „Latvijas dievnami” autori Vivantu Volkovu. Pēcpusdiena notiks bibliotēkas neformālā klubiņa „Juglas aicinājums” darbības ietvaros. Būs iespēja arī skatīt fotoizstādi, kas stāsta par 22 baznīcām fotogrāfijās un nelielos aprakstos. Izstādi papildina bibliotēkas grāmatas un novadpētniecības materiāli.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2019/10/16

Rīga

Ierobežos satiksmi Ēģiptes Arābu Republikas ārlietu ministra vizītes laikā

Saistībā ar Ēģiptes Arābu Republikas ārlietu ministra Sameha Šukrija oficiālo vizīti Latvijā no 16.oktobra plkst. 19.00 līdz 17.oktobra plkst. 17.00 tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana Jēkaba ielā, pie ēkas Jēkaba ielā 24.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2019/10/16

Rīga

Jau aizņemta puse no kolumbārija nišām

Rīgas domes Mājokļu un vides komiteja otrdien, 15. oktobrī, izbraukuma sēdē apmeklēja Rīgas kapsētas, lai iepazītos ar kultūras pieminekļu saglabāšanu un novērtētu pirmā pilsētas kolumbārija, kas atrodas 2. Meža kapos, darbību.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2019/10/15

Rīga

Rīgas domes priekšsēdētājs ar Gruzijas vēstnieci Latvijā pārrunā kultūras un tūrisma jautājumus

Otrdien, 15. oktobrī, Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs tikās ar Gruzijas vēstnieci Latvijā Teu Maisuradzi (Tea Maisuradze). T.Maisuradze apsveica mēru ar stāšanos amatā un pauda gandarījumu par līdzšinējām Latvijas un Gruzijas attiecībām, kā arī pateicās par izrādīto atbalstu dažādu projektu īstenošanā. „Ar Rīgu mums ir īpašas attiecības. Latvija un Baltijas reģions kopumā ir ļoti nozīmīgs sadarbības partneris. Mums ir kopīga vēsture un pieredze, kas ļauj labāk izprast norises un veicināt savstarpējo sadarbību un attīstību,” pauda vēstniece.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2019/10/15

Rīga

Rīgas domes deputāti iepazīsies ar Aldara parka atjaunošanas iecerēm

Rīgas domes Pilsētas attīstības komitejas deputāti trešdien, 16. oktobrī, dosies izbraukuma sēdē uz Aldara parku, lai iepazītos ar teritorijas attīstības iecerēm un spriestu par tālāko darbu parka atjaunošanā.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2019/10/15

Rīga

Rātsnamā atklāta ceļojoša izstāde „Vietas, ko maina būves”

Pirmdien, 14. oktobrī, Rīgas domes (Rātslaukums 1) pirmā stāva vestibilā tika atklāta unikāla arhitektūrai un būvniecībai veltīta ceļojošā izstāde „Vietas, ko maina būves”.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2019/10/14

Rīga

Rīgas domes priekšsēdētājs tikās ar Harbinas pilsētas mēru

Pirmdien, 14. oktobrī, Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs tikās ar Harbinas (Ķīna) pilsētas delegāciju, kuru vadīja Harbinas mērs Sun Dže (Sun Zhe). Delegācija bija ieradusies pie Rīgas mēra iepazīšanās vizītē, lai uzzinātu par Rīgas pieredzi kultūras, izglītības, tirdzniecības un citās jomās, kā arī pārrunātu iespējamo sadarbību.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2019/10/14

Rīga

Ēku Lāčplēša ielā 123 B, 3. liters atzīst par dzīvošanai bīstamu

Pirmdien, 14. oktobrī, Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs bija sasaucis operatīvo sanāksmi pie četrstāvu ēkas Lāčplēša ielā 123 B, 3. liters, kurai sestdienas vakarā iebruka ceturtā stāva griesti un tika evakuēti iedzīvotāji. Tajā piedalījās arī visi pilsētas atbildīgie dienesti - Rīgas pilsētas būvvaldes, Rīgas domes Īpašuma departamenta, Sociālā dienesta un citu pašvaldības institūciju pārstāvji.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2019/10/14

Rīga

Izsludina konkursu par finansiālu atbalstu Rīgas čempionāta un meistarsacīkšu rīkošanai peldēšanā

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludina finansēšanas konkursu par Rīgas čempionāta un jaunatnes meistarsacīkšu rīkošanu peldēšanā.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2019/10/14

Rīga

Rīgā Karjeras nedēļā izzinās nākotnes profesijas

Latvijā no 14. līdz 18.oktobrim norisinās ikgadējā Karjeras nedēļa, kuras fokusā ir nākotnes profesijas. Karjeras nedēļa šogad tiek aizvadīta ar saukli „Ielogojies nākotnē!”, rosinot jauniešus apzināties straujās izmaiņas tehnoloģijās, sabiedrībā un vidē, kas nosaka nepieciešamību jau tagad attīstīt specifiskas prasmes un kompetences, lai veiksmīgi iekļautos nākotnes darba tirgū.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2019/10/14

Rīga

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv
Reklāma pilsetas.lv
Reklāma pilsetas.lv
Reklāma pilsetas.lv
Reklāma pilsetas.lv

Mūsu partneri


 • WEBSEO

  www.webseo.lv

  Mājas lapu izstrāde Mājas lapu administrēšana. SEO mājas lapu optimizācija interneta meklētājiem. Mājas lapu popularizēšana internetā. Reklāma internetā Google AdWords un citur.

 • WEBSEO

  www.webseo.lv

  Разработка веб-сайтов Администрирование веб-сайтов. SEO оптимизация сайта для поисковых систем интернета. Раскрутка веб-сайтов. Реклама в интернете Google AdWords и другое.

 • Fotostudijas.lv

  www.fotostudijas.lv

  Fotosesijas un video filmēšana. Fotostudija Rīgā. Fotogrāfs ar pieredzi.

 • Tipografijas.lv

  www.tipografijas.lv

  Tipogrāfijas pakalpojumi. Poligrāfija - Grafiskais dizains un maketēšana

 • Dizaina un drukas pakalpojumi

  www.dizainsundruka.lv

  Kvalitatīvi un operatīvi pakalpojumui, dizainā un drukā, par pieņemamām cenām - uzņēmumiem un privātpersonām.