Latvijas pilsētu jaunumi

Ziņas no Rīga

Kanāls 1  

Aicina uz „Senās uguns nakts” pasākumu Rīgā, Vakarbuļļu pludmalē

Sestdien, 25. augustā, Vakarbuļļu pludmalē notiks „Senās uguns nakts” pasākums, kur apmeklētāji no plkst. 14.00 līdz plkst. 23.00 aicināti piedalīties radošās nodarbēs, tematiskās diskusijās, kā arī klausīties dzejas lasījumus un koncertus. Pasākums iekļauts Latvijas valsts simtgades nacionālajā pasākumu plānā 2017. – 2021.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2018/08/20

Rīga

„Rīgas svētkus 2018” apmeklēja vairāk nekā 230 000 cilvēku

“Rīgas svētki 2018” – pilsētas 817. dzimšanas diena, kas šogad notika Latvijas valsts simtgades zīmē, risinājāspilsētas parkos un laukumos, sporta un kultūras centros. Svētkus apmeklēja vairāk nekā 230 000 rīdzinieku, pilsētas viesu no Latvijas novadiem, kā arī tūristi no ārvalstīm.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2018/08/20

Rīga

Pirmdien satiksme 11. novembra krastmalā tiks atjaunota dienas otrajā pusē

Rīgas svētku organizatori vērš autovadītāju uzmanību uz to, ka pirmdien, 20. augustā, satiksme 11. novembra krastmalā tiks atjaunota dienas otrajā pusē, jo svētku programmas kulminācijas pasākumi un lielais 4. Baltijas bundzinieku samits noslēgsies tikai svētdien vēlu vakarā. Autovadītāji tiek lūgti izturēties ar sapratni un aicināti pirmdienas rīta pusē izvēlēties citus maršrutus, apbraucot 11. novembra krastmalu.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2018/08/19

Rīga

Rīgas svētku trešajā dienā risināsies vērienīgs bundzinieku samits, koncerti un sporta pasākumi

Rīgas svētku trešajā dienā, 19. augustā, apmeklētājiem būs iespēja vērot 4. Baltijas bundzinieku samita dalībnieku priekšnesumus, paviesoties Piena svētkos, klausīties vairākas koncertprogrammas, piedalīties sporta aktivitātēs un padejot zaļumballē, kā arī vērot ielu cirku, gleznot plenērā un iepirkties tirdziņos.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2018/08/18

Rīga

Slēgs satiksmi Miera un Matīsa ielās

Sakarā ar tramvaju sliežu ceļa rekonstrukcijas darbiem no 22.augusta līdz 24.augustam tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme (izņemot tramvaju satiksmi) Miera ielā, 50 metru garā posmā no Brīvības ielas un Matīsa ielā , 50 metru garā posmā no Brīvības ielas.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2018/08/17

Rīga

Slēgs satiksmi “Rīga Retro 2018”parādes brauciena laikā

Saistībā ar “Rīga Retro 2018” ikgadējo parādes braucienu 18.augustā pa maršrutu: Rīgas Motormuzejs–Sergeja Eizenšteina iela – Šmerļa iela – Brīvības gatve – Brīvības iela – Kalpaka bulvāris, no plkst. 14.00 līdz plkst. 15.00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Kalpaka bulvāra posmā no Krišjāņa Valdemāra ielas līdz Elizabetes ielai.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2018/08/17

Rīga

Sakarā ar izstādes demontāžu Doma laukumā ierobežos satiksmi Vecrīgā

Saistībā ar „United Buddy Bears Riga 2018” demontāžu no 22.augusta plkst. 20.00 līdz 24.augusta plkst. 24:00 tiks aizliegts transportlīdzekļiem apstāties un stāvēt Doma laukumā, Herdera laukumā un Bīskapa gātē.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2018/08/17

Rīga

Par godu Latvijas Mākslas akadēmijas 99. gadadienai atklās jaunas darbnīcu telpas Avotu ielā 36a

Pirmdien, 20. augustā, plkst. 13.00 Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks kopā ar Rīgas domes Pilsētas īpašuma komitejas priekšsēdētāju Oļegu Burovu, Latvijas Mākslas akadēmijas (LMA) rektoru Kristapu Zariņu, LMA Tēlniecības katedras vadītāju Bruno Strautiņu un LMA Metāla dizaina katedras vadītāju Arvīdu Endziņu par godu Latvijas Mākslas akadēmijas 99. gadadienai atklās jaunas darbnīcu telpas Avotu ielā 36a.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2018/08/17

Rīga

Rīgas svētku otrajā dienā būs daudzveidīgs kultūras un sporta pasākumu klāsts, lielkoncerts „Labvakar, Rīga! Labvakar, Latvija!” un svētku uguņošana

Rīgas svētku otrajā dienā, 18. augustā, rīdzinieki un pilsētas viesi aicināti apmeklēt daudzveidīgus pasākumus Rīgas parkos un laukumos gan pilsētas centrā, gan apkaimēs, baudīt labāko restorānu piedāvājumu, iesaistīties sporta aktivitātēs, kopā ar bērniem vērot ielas cirka mākslinieku priekšnesumus, iepirkties svētku tirdziņos, kā arī doties uz svinību kulminācijas pasākumu „Uz Rīgu!” 11. novembra krastmalā un vakara noslēgumā vērojot svētku uguņošanu.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2018/08/17

Rīga

8. Ielu Mūzikas Diena pulcēs vairāk kā 130 mūziķus

Ostas svētku ietvaros Ielu Mūzikas Diena sestdien, 18. augustā, no plkst. 12.00 līdz 21.00 piecās dažādās Rīgas vietās: Zviedru vārtos, Smilšu ielā, Vaļņu ielā, Kaļķu ielā, Rīdzenes ielā un Bastejkalnā ieskandinās Rīgu ar vidažādāko žanru mūziku un pulcēs vienkopus vairāk nekā 130 mūziķu un grupu no visas Latvijas.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2018/08/17

Rīga

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv
Reklāma pilsetas.lv
Reklāma pilsetas.lv
Reklāma pilsetas.lv
Reklāma pilsetas.lv

Mūsu partneri


 • WEBSEO

  www.webseo.lv

  Mājas lapu izstrāde Mājas lapu administrēšana. SEO mājas lapu optimizācija interneta meklētājiem. Mājas lapu popularizēšana internetā. Reklāma internetā Google AdWords un citur.

 • WEBSEO

  www.webseo.lv

  Разработка веб-сайтов Администрирование веб-сайтов. SEO оптимизация сайта для поисковых систем интернета. Раскрутка веб-сайтов. Реклама в интернете Google AdWords и другое.

 • Fotostudijas.lv

  www.fotostudijas.lv

  Fotosesijas un video filmēšana. Fotostudija Rīgā. Fotogrāfs ar pieredzi.

 • Tipografijas.lv

  www.tipografijas.lv

  Tipogrāfijas pakalpojumi. Poligrāfija - Grafiskais dizains un maketēšana

 • Dizaina un drukas pakalpojumi

  www.dizainsundruka.lv

  Kvalitatīvi un operatīvi pakalpojumui, dizainā un drukā, par pieņemamām cenām - uzņēmumiem un privātpersonām.