Latvijas pilsētu jaunumi

Ziņas no Rīga

Kanāls 1  

“Rīgas Drosmes grantu” saņem 25 biznesa ideju autori

Rīgas pilsētas pašvaldība 2018. gadā izveidojusi jaunu uzņēmējdarbības atbalsta programmu agrīnā stadijā esošu biznesa ideju attīstībai – “Rīgas drosmes grantu”, tai atvēlot 50 000 eiro finansējumu.Jaunā programma piedāvāja “gudrās naudas” atbalstu, ne tikai piešķirot programmas laureātiem finansējumu 2000 eiro apmērā, bet arī nodrošinot Rīgā esošu augstskolas inkubatoru mentoringu jaunās biznesa idejas attīstībai, kā arī finansējuma lietderīgai izmantošanai.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2018/12/07

Rīga

Notiks informatīvs seminārs par Rīgas pašvaldības līdzfinansējumu kultūrvēsturiskā būvmantojuma saglabāšanai 2019.gadā

Pirmdien, 10.decembrī, plkst.13.00 Rīgas domē (Rātslaukumā 1, Rīgas domes sēžu zālē) notiks informatīvs seminārs, kurā atbildīgie pašvaldības speciālisti sniegs aktuālo informāciju un atbildēs uz jautājumiem par Rīgas pašvaldības līdzfinansējumu kultūrvēsturiskā būvmantojuma saglabāšanai 2019.gadā.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2018/12/07

Rīga

NVO namā notiks forums rīdziniekiem

Ikviens rīdzinieks 12. decembrī aicināts piedalīties forumā “Iedzīvotāju līdzdalība pilsētas izaugsmei”, kas notiks Nevalstisko organizāciju namā, Ieriķu ielā 43a, no plkst. 16.00 līdz 19.00. Forumu tiek rīkots, lai dotu iespēju ikvienam aktīvam rīdziniekam izteikt savu viedokli un piedalīties diskusijās un darba grupās, lai izstrādātu idejas Rīgas attīstībai.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2018/12/07

Rīga

Uz Salu tilta tiks ieviesta sabiedriskā transporta josla

Rīgas domes Satiksmes departaments informē, ka no rītdienas, 7.decembra, tiks ieviestas būtiskas izmaiņas satiksmes organizācijā uzbraucot uz Salu tilta no Lāčplēša ielas.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2018/12/07

Rīga

Ierobežos satiksmi Kalpaka bulvārī

Saistībā ar Ziemassvētku apsveikuma filmēšanu no 8.decembra plkst. 7.00 līdz 9.decembra plkst. 23.00 tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana, Kalpaka bulvāra labajā pusē, posmā no Antonijas ielas līdz Jura Alunāna ielai.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2018/12/06

Rīga

Ierobežos satiksmi Čaka ielas posmā

Saistībā ar ūdensvada remonta darbiem no 10.decembra plkst. 8.00 līdz 15.decembra plkst. 20.00 tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Aleksandra Čaka ielā, posmā un virzienā no Tallinas ielas līdz Laboratorijas ielai.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2018/12/06

Rīga

Ierobežos satiksmi Stabu ielā

Saistībā ar kanalizācijas cauruļvadu remontdarbiem no 10.decembra līdz 31.martam tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Stabu ielā, posmā no ēkas Stabu ielā 10 līdz ēkai Stabu ielā 99.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2018/12/06

Rīga

Ierobežos satiksmi Raiņa bulvārī

Saistībā ar daudzsēriju mākslas filmas “Apžilbinātie” filmēšanu 11.decembrī no plkst. 11.00 līdz plkst. līdz plkst. 17.00 tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana Raiņa bulvāra kreisajā pusē (daļēji uz ietves), posmā no ēkas Raiņa bulvārī 15 līdz Inženieru ielai.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2018/12/06

Rīga

Rīgas bāriņtiesu turpinās vadīt Aivars Krasnogolovs

Rīgas dome trešdien, 5. decembrī, nolēma atkārtoti uz pieciem gadiem Rīgas bāriņtiesas priekšsēdētāja amatā ievēlēt Aivaru Krasnogolovu.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2018/12/05

Rīga

Rātsnamā notiks Personu ar invaliditāti nevalstisko organizāciju konsultatīvās padomes sēde

Ceturtdien, 6. decembrī, plkst. 11.00 Rīgas domē, Portretu zālē, notiks Personu ar invaliditāti nevalstisko organizāciju konsultatīvās padomes sēde, kurā tiks spriests par dažādiem aktuāliem jautājumiem.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2018/12/05

Rīga

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv
Reklāma pilsetas.lv
Reklāma pilsetas.lv
Reklāma pilsetas.lv
Reklāma pilsetas.lv

Mūsu partneri


 • WEBSEO

  www.webseo.lv

  Mājas lapu izstrāde Mājas lapu administrēšana. SEO mājas lapu optimizācija interneta meklētājiem. Mājas lapu popularizēšana internetā. Reklāma internetā Google AdWords un citur.

 • WEBSEO

  www.webseo.lv

  Разработка веб-сайтов Администрирование веб-сайтов. SEO оптимизация сайта для поисковых систем интернета. Раскрутка веб-сайтов. Реклама в интернете Google AdWords и другое.

 • Fotostudijas.lv

  www.fotostudijas.lv

  Fotosesijas un video filmēšana. Fotostudija Rīgā. Fotogrāfs ar pieredzi.

 • Tipografijas.lv

  www.tipografijas.lv

  Tipogrāfijas pakalpojumi. Poligrāfija - Grafiskais dizains un maketēšana

 • Dizaina un drukas pakalpojumi

  www.dizainsundruka.lv

  Kvalitatīvi un operatīvi pakalpojumui, dizainā un drukā, par pieņemamām cenām - uzņēmumiem un privātpersonām.