Latvijas pilsētu jaunumi

Ziņas no Rīga

Kanāls 1  

AS „Rīgas siltums” aicina racionāli izmantot siltumu un dzīvot komfortabli

AS „Rīgas siltums” vērš rīdzinieku uzmanību, ka, racionāli izmantojot siltumu, ir iespējams dzīvot komfortabli arī tad, ja samazinās āra gaisa temperatūra. Uzņēmums norāda, ka maksa par apkuri ir atkarīga no siltumenerģijas cenas (tarifa) un patēriņa.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2018/02/22

Rīga

Izstrādāta Rīgas pašvaldības pretkorupcijas stratēģija 2018. - 2021. gadam

Rīgas domes Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas jautājumu komiteja ceturtdien, 22. februārī, pieņēma Birokrātijas apkarošanas centra izstrādāto Rīgas pašvaldības pretkorupcijas stratēģiju 2018. - 2021. gadam. Komiteja arī pārraudzīs stratēģijas īstenošanu.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2018/02/22

Rīga

Risināsies Rīgas jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās

23. un 24. februārī Rīgas Nacionālajā sporta manēžā (Maskavas iela 160) risināsies Rīgas jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās, lai dotu iespēju noskaidrot pašreiz labākos vieglatlētus U18 un 2001. - 2002. gadā dzimušu jauniešu vidū.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2018/02/22

Rīga

Apmeklēs Rīgas Klasiskās ģimnāzijas jaunatvērto skaņu un video ierakstu studiju un iepazīsies ar skolas laboratoriju piebūves projektu

Piektdien, 23. februārī, plkst. 14.30 Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks un Rīgas domes Pilsētas īpašuma komitejas priekšsēdētājs Oļegs Burovs apmeklēs Rīgas Klasisko ģimnāziju (Purvciema ielā 38), kur kopā ar skolas direktoru Romanu Alijevu, skolotājiem un audzēkņiem iepazīsies ar jaunatvērto skaņu un video ierakstu studiju, kā arī apspriedīs skolas laboratoriju piebūves projektu.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2018/02/22

Rīga

Notiks Rīgas domes kausa izcīņas starptautiskās sacensības galda tenisā

No 23. līdz 25. februārim Rīgas Oskara Kalpaka Tautas daiļamatu pamatskolas telpās (Skrindu ielā 1) risināsies Rīgas domes kausa izcīņas starptautiskās sacensības galda tenisā, kurās dalību pieteikuši sportisti no 13 valstīm.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2018/02/22

Rīga

BJSS „Rīdzene” direktora amatam izraudzīts A. Nerips

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komiteja ceturtdien, 22. februārī, akceptēja Rīgas domes lēmumprojektu par Aigara Neripa iecelšanu Bērnu un jaunatnes sporta skolas „Rīdzene” direktora amatā.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2018/02/22

Rīga

Ierobežos satiksmi Rīdzenes ielā

Saistībā ar ēkas rekonstrukcijas darbiem Vaļņu ielā 47 no 26.februāra līdz 25.augustam tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Rīdzenes ielā, posmā no 13. janvāra ielas līdz ēkai Vaļņu ielā 47.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2018/02/22

Rīga

Ierobežos satiksmi Ernesta Birznieka-Upīša ielā

Saistībā ar kanalizācijas kolektora avārijas darbiem no 23.februāra plkst. 23.30 līdz 26.februāra plkst. 5.00 tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Lāčplēša ielas un Ernesta Birznieka-Upīša ielas krustojumā un slēgta transportlīdzekļu satiksme Ernesta Birznieka-Upīša ielā no Lāčplēša ielas puses.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2018/02/22

Rīga

Precizēta informācija par aizliegumu atrasties uz Rīgas ūdenstilpju ledus

Saglabājoties aukstam laikam un nostiprinoties ledus segai, no piektdienas, 23. februāra, tiks ieviestas izmaiņas aizliegumos iedzīvotājiem atrasties uz atsevišķu Rīgas administratīvajā teritorijā esošu ūdenstilpju ledus.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2018/02/21

Rīga

No marta būs ievērojamas izmaiņas Rīgas sabiedriskajā transportā

„Rīgas satiksme” informē, ka marta sākumā tiks veiktas izmaiņas vairāku Rīgas pilsētas sabiedriskā transporta maršrutos un kustības sarakstos. Izmaiņas notiks, pamatojoties uz veiktajiem pasažieru plūsmas mērījumiem, kā arī iedzīvotāju priekšlikumiem un pilnsabiedrības „Rīgas mikroautobusu satiksme” ierosinājumiem.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2018/02/21

Rīga

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv
Reklāma pilsetas.lv
Reklāma pilsetas.lv
Reklāma pilsetas.lv
Reklāma pilsetas.lv

Mūsu partneri


 • WEBSEO

  www.webseo.lv

  Mājas lapu izstrāde Mājas lapu administrēšana. SEO mājas lapu optimizācija interneta meklētājiem. Mājas lapu popularizēšana internetā. Reklāma internetā Google AdWords un citur.

 • WEBSEO

  www.webseo.lv

  Разработка веб-сайтов Администрирование веб-сайтов. SEO оптимизация сайта для поисковых систем интернета. Раскрутка веб-сайтов. Реклама в интернете Google AdWords и другое.

 • Fotostudijas.lv

  www.fotostudijas.lv

  Fotosesijas un video filmēšana. Fotostudija Rīgā. Fotogrāfs ar pieredzi.

 • Tipografijas.lv

  www.tipografijas.lv

  Tipogrāfijas pakalpojumi. Poligrāfija - Grafiskais dizains un maketēšana

 • Dizaina un drukas pakalpojumi

  www.dizainsundruka.lv

  Kvalitatīvi un operatīvi pakalpojumui, dizainā un drukā, par pieņemamām cenām - uzņēmumiem un privātpersonām.