Latvijas pilsētu jaunumi

Ziņas no Rīga

Kanāls 1  

Rīga saņems Hanzas karogu un nākamgad organizēs starptautiskās Hanzas dienas

Šogad 40. starptautisko Hanzas dienu norisei Vācijas pilsētā Brilonā no 4. līdz 7. Jūnijam visi interesenti var sekot līdzi ar mājas lapas https://www.hansetagebrilon.de/en/ palīdzību, kā arī īpašajā Hanzas dienu Youtube kontā un sociālajos tīklos.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2020/06/06

Rīga

Uzsāk Rīgas pilsētas pašvaldības kapitālsabiedrību pārvaldības kārtības projekta izskatīšanu

5.jūnijā Rīgas pilsētas pašvaldības kapitālsabiedrību pārvaldības konsultatīvā padome sanāca uz otro sēdi. Padome apstiprināja Rīgas pilsētas pašvaldības kapitālsabiedrību pārvaldības padomes nolikumu un uzsāka Rīgas pilsētas pašvaldībai piederošo kapitāla daļu un kapitālsabiedrību pārvaldības kārtības projekta apspriešanu.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2020/06/05

Rīga

Daugavas labā krasta siltumtīklu hidrauliskā pārbaude pilnībā pabeigta – sāks atjaunot karstā ūdens padevi ēkām

AS “RĪGAS SILTUMS”, piektdien, 5.jūnijā, pabeigusi Daugavas labā krasta siltumtīklu hidraulisko pārbaudi un jau novērsusi atsevišķus bojājumus. Apsaimniekotājiem dota atļauja pieslēgt siltummezglus un atjaunot ēkās karstā ūdens padevi. Karstais ūdens lielākajai daļai rīdziniekiem būs pieejams jau šodienas vakarā!

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2020/06/05

Rīga

Atcelti braukšanas maksas atvieglojumi paaugstināta servisa maršrutos Rīgā

Rīgas domes Satiksmes departamentā tika izvērtēts un atbalstīts SIA “Rīgas Satiksme” iesniegums par braukšanas maksas atvieglojumu atcelšanu minibusos.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2020/06/05

Rīga

Aicina iepazīt nometņu piedāvājumu Rīgā

No 10. jūnija Rīgas pašvaldības pakalpojumu portālā eriga.lv pakalpojumā “Pieteikšanās bērnu un jauniešu nometnēm” vecākiem būs iespēja iepazīties ar pašvaldības izglītības iestāžu organizēto atvērto nometņu piedāvājumu, bet bērnu nometnei pieteikt varēs šajā pašā portālā no 15. jūnija, plkst. 10.00

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2020/06/05

Rīga

Aicinām noklausīties dažādus stāstus par Rīgu

Kamēr Rīgas Centrālajā bibliotēkā un tās filiālēs grāmatu plaukti vēl nav brīvi pieejami, aicinām noklausīties stāstus, kas tapuši projektā “Mans stāsts pa Rīgu”. Stāstus ir iespēja noklausīties vietnē https://www.rcb.lv/iepazisti-rigu/mans-stasts-par-rigu/

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2020/06/05

Rīga

Rīgas pagaidu administrācija pieprasīja skaidrojumu par iebrukušu ceļu Ģertrūdes ielā

5.jūnijā, Ģertrūdes ielā ielūstot bruģim, Rīgas pilsētas pašvaldības pagaidu administrācijas vadītājs Edvīns Balševics pieprasīja skaidrojumu Satiksmes departamenta direktoram Vitālijam Reinbaham un Rīgas izpilddirektora pienākumu izpildītājai Ivetai Zalpēterei.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2020/06/05

Rīga

Rīgas peldvietas gatavas jaunajai peldsezonai; Vecāķos un Vakarbuļļos plīvo Zilais karogs

Sākoties vasaras sezonai un iestājoties siltam laikam Rīgas peldvietas ir gatavas uzņemt apmeklētājus. Astoņās peldvietās - Vecāķos, Lucavsalā, Vakarbuļļos, Daugavgrīvā, Rumbulā, pie Ķīšezera, Bābelīša ezera un Ķīpsalā - pašvaldība veikusi ikgadējos sezonas sagatavošanas darbus.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2020/06/05

Rīga

“Atspēriens” piešķirs grantus 25 tūkstošu eiro apmērā radošiem un inovatīviem uzņēmumiem

Rīgas pašvaldība izsludina ikgadējo pieteikšanos grantu programmai “Atspēriens”. Programmai līdz 5. jūlijam aicināti pieteikties radoši un inovatīvi uzņēmumi, kas attīsta tehnoloģijās vai zināšanās balstītus risinājumus. Maksimālā granta summa, ko var saņemt projekta iesniedzējs, ir 25 000 eiro.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2020/06/05

Rīga

RTAB iepazīstinās ar kampaņu “Rīga bez tevis nav Rīga”

Pirmdien, 8. jūnijā, plkst.11.00 Brīvības laukumā notiks preses konference, kurā Rīgas Tūrisma attīstības birojs (RTAB) iepazīstinās ar komunikācijas kampaņu “Rīga bez tevis nav Rīga.” Kampaņas mērķis ir jau šovasar atgriezt galvaspilsētā pašmāju un ārvalstu tūristus. Kampaņa tiks īstenota visā Baltijā, mudinot cilvēkus apmeklēt jau iecienītas Rīgas vietas, kā arī atklāt jaunus galvaspilsētas maršrutus, pieredzes un garšas, bet pats galvenais – atkal satikties un baudīt dzīvu komunikāciju. Atbildīgi un droši!

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2020/06/04

Rīga

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv
Reklāma pilsetas.lv
Reklāma pilsetas.lv
Reklāma pilsetas.lv
Reklāma pilsetas.lv

Mūsu partneri


 • WEBSEO

  www.webseo.lv

  Mājas lapu izstrāde Mājas lapu administrēšana. SEO mājas lapu optimizācija interneta meklētājiem. Mājas lapu popularizēšana internetā. Reklāma internetā Google AdWords un citur.

 • WEBSEO

  www.webseo.lv

  Разработка веб-сайтов Администрирование веб-сайтов. SEO оптимизация сайта для поисковых систем интернета. Раскрутка веб-сайтов. Реклама в интернете Google AdWords и другое.

 • Fotostudijas.lv

  www.fotostudijas.lv

  Fotosesijas un video filmēšana. Fotostudija Rīgā. Fotogrāfs ar pieredzi.

 • Tipografijas.lv

  www.tipografijas.lv

  Tipogrāfijas pakalpojumi. Poligrāfija - Grafiskais dizains un maketēšana

 • Dizaina un drukas pakalpojumi

  www.dizainsundruka.lv

  Kvalitatīvi un operatīvi pakalpojumui, dizainā un drukā, par pieņemamām cenām - uzņēmumiem un privātpersonām.