Latvijas pilsētu jaunumi

Ziņas no Rīga

Kanāls 1  

Rīgas 1.slimnīca saņēmusi Latvijas Anesteziologu un reanimatologu asociācijas balvu

Par progresējošu attīstību un strauju jaunu medicīnas metožu un ārstēšanas principu ieviešanu savā darbā Rīgas 1.slimnīcas Anestezioloģijas un Intensīvas terapijas klīnika saņēmusi Latvijas Anesteziologu un reanimatologu asociācijas balvu „2017.gada attīstības projekts”.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2017/12/13

Rīga

Dainis Svarinskis saņem goda zīmi „Gada policists 2017”

Trešdien, 13. decembrī, Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs pasniedza goda zīmi „Gada policists” Rīgas pašvaldības policijas Latgales pārvaldes inspektoram Dainim Svarinskim.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2017/12/13

Rīga

Ierobežos satiksmi vairākos Daugavgrīvas ielas posmos

Saistībā ar ūdensvada un kanalizācijas tīklu izbūvi no 15.decembra plkst. 21.00 līdz 16.decembra plkst. 6.00 tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Daugavgrīvas ielas un Pulka ielas krustojuma labajā pusē virzienā no centra, no 16.decembra plkst. 9.00 līdz 19.decembra plkst. 6.00 tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Daugavgrīvas ielas un Pulka ielas krustojuma kreisajā pusē virzienā no centra, kā arī no 18.decembra plkst.10.00 līdz 29.decembrim tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Daugavgrīvas ielas un Mazā Ūdens ielas krustojumā.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2017/12/13

Rīga

Iznākusi jaunā RCB gadagrāmata

21. decembrī plkst. 15.00 Rīgas Centrālā bibliotēka (RCB) aicina uz „Rīgas Centrālās bibliotēkas gadagrāmatas 2016”atvēršanas pasākumu, kas notiks Brīvības ielā 49/53, 2. stāvā.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2017/12/13

Rīga

„Rīgas Jūgendstila centrā” atvērs rotājumu izgatavošanas darbnīcu

Sestdien, 16. decembrī, plkst. 12.00 un 14.00 muzejs „Rīgas Jūgendstila centrs” aicina uz radošu nodarbību, kura ikviens varēs izgatavot brīnišķīgu eglītes rotājumu – eņģelīti.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2017/12/13

Rīga

Mākslinieka Jura Pudāna piemiņas izstāde Rīgas Sv. Pētera baznīcā

Šī gada noslēdzošā mākslas ekspozīcija Rīgas Sv. Pētera baznīcā būs mākslinieka Jura Pudāna piemiņas izstāde, kas būs apskatāma no 15. decembra līdz 2018. gada 15. janvārim.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2017/12/13

Rīga

Koris „Sõla” aicina uz koncertu „Solījums”

Latvijas Kultūras akadēmijas jauktais koris „Sōla” ielūdz uz savu 19 gadu jubilejas koncertu „Solījums”, kurš notiks 19. decembrī plkst. 19.00 Latvijas Universitātes Lielajā aulā (Raiņa bulvāris 19). Koncerta pirmajā daļā koris izpildīs Andreja Selicka, Zeina Randala Strūpa, Maksa Rēgera, Jurija Faļika, Ārija Šķepasta, Imanta Kalniņa un Jāko Mentijervi skaņdarbus.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2017/12/13

Rīga

Izsludināts Rīgas domes Kultūras projektu finansēšanas konkurss

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludinājis Rīgas domes Kultūras projektu finansēšanas konkursu. Konkursa rezultātā tiks atbalstīta Rīgai nozīmīgu kultūras projektu īstenošana vizuālajā, mūzikas, dejas, audiovizuālajā un teātra mākslā, kā arī grāmatniecībā, muzeju darbībā, pilsētas kultūrvides un starpdisciplinārā jomā.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2017/12/13

Rīga

Rīgas domes vadība iepazīstinās ar pašvaldības nākamā gada budžetu

Trešdien, 13. decembrī, plkst. 10.00 Rīgas domē notiks preses konference par plānoto pašvaldības 2018. gada budžetu. Preses konferencē piedalīsies Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs, domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks, uz jautājumiem atbildēs domes komiteju un departamentu vadītāji.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2017/12/12

Rīga

Trešajā adventē Rīgā turpinās Ziemassvētku ieskaņas pasākumi

Sagaidot Trešo adventi, Rīgā turpinās Ziemassvētku ieskaņas pasākumi. Iedzīvotāji tiek gaidīti koncertos galvaspilsētas kultūras centros un dievnamos, kā arī aicināti iepazīt vairāk nekā 40 dažādu egļu stāstus vides objektu festivālā „Ziemassvētku egļu ceļš 2017”.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2017/12/12

Rīga

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv
Reklāma pilsetas.lv
Reklāma pilsetas.lv
Reklāma pilsetas.lv
Reklāma pilsetas.lv

Mūsu partneri


 • WEBSEO

  www.webseo.lv

  Mājas lapu izstrāde Mājas lapu administrēšana. SEO mājas lapu optimizācija interneta meklētājiem. Mājas lapu popularizēšana internetā. Reklāma internetā Google AdWords un citur.

 • WEBSEO

  www.webseo.lv

  Разработка веб-сайтов Администрирование веб-сайтов. SEO оптимизация сайта для поисковых систем интернета. Раскрутка веб-сайтов. Реклама в интернете Google AdWords и другое.

 • Fotostudijas.lv

  www.fotostudijas.lv

  Fotosesijas un video filmēšana. Fotostudija Rīgā. Fotogrāfs ar pieredzi.

 • Tipografijas.lv

  www.tipografijas.lv

  Tipogrāfijas pakalpojumi. Poligrāfija - Grafiskais dizains un maketēšana

 • Dizaina un drukas pakalpojumi

  www.dizainsundruka.lv

  Kvalitatīvi un operatīvi pakalpojumui, dizainā un drukā, par pieņemamām cenām - uzņēmumiem un privātpersonām.